Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Rozkošná Terry otevřeně přiznala, co se na ostrově nedalo vydržet: Bylo to katastrofální, řekla eXtra.cz

Co Terry nejvíce vadilo?
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Reality show Robinsonův ostrov není nic lehkého. O tom se koneckonců diváci již mohli nesčetněkrát přesvědčit. Na nedávném večírku Robinsonova ostrova se krásná Tereza Dušková (25) svěřila redakci eXtra.cz, co byla na Filipínách naprosto nesnesitelné. Její odpověď vás možná překvapí!

Možná by si někdo myslel, že reality show Robinsonův ostrov je taková lepší dovolená zadarmo, kde si užíváte moře a krásného slunečného počasí. To ale není v žádném případě pravda. Nedávno se uskutečnil první večírek Robinsonova ostrova, kde samozřejmě nesměla chybět půvabná Tereza Dušková.

Terry se nechala slyšet, že byla velmi překvapená, když zjistila, že i ona se bude moct pokusit bojovat o výhru 2,5 milionu korun. „Uvědomíte si, jak vlastně žijete. Vyšla jsem ze stereotypu a za to jsem moc ráda. Je to opravdu neuvěřitelné dostat se až sem z 6500 lidí. Každý má šanci.“

Prvotní nadšení opadlo, když si naplno začala uvědomovat, že bez základních hygienických potřeb je velmi těžké na ostrově žít. To ale nebylo to nejhorší. Tereza Dušková prozradila, co na ostrově absolutně nezvládala.

„To teplo bylo katastrofální. Ani nedostatek jídla mě tak netrápil jako to příšerné vedro,“ postěžovala si. Terry je stále v soutěži a zatím má dostatek sil na to, aby všechny přesvědčila o tom, že zrovna ona má na to stát se posledním přeživším. Tak uvidíme.

Související články

Další články