Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozkošná Selena Gomez potěšila fanoušky: Ukázala svůj zadeček v titěrných tangách!

Hezké, moc hezké.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Na sociálních sítích sympatické zpěvačky Seleny Gomez se dlouho nic nedělo, to ale nezabrání ostatním, aby ji někde vyfotili a poskytli obrázky veřejnosti. Tak jak to udělal fotograf Mert Alas, který si cvaknul momentku na mobil během profesionálního focení.

A bude to asi pěkně žhavé focení, Selena je polonahá a jediné, co má na sobě, jsou drobná tanga. Zavděčí se ale fanouškům? Ti ji teď zrovna v lásce nemají. Modelce Belle Hadid totiž drobná černovláska prý přebrala zpěváka, který si říká The Weeknd. Ten třeba nazpíval i úvodní píseň k nové bondovce.

Aspoň takhle to vidí fanoušci modelky Belly Hadid. Přitom se The Weeknd a dlouhonohá kráska rozešli už na konci listopadu, takže o přebírání nemůže být vůbec řeč!

Belliným fanouškům se ale podobná škatulata nelíbí a nazývají Selenu dokonce „podlým hadem“. Jako kdyby snad byla všechno jenom její vina.

Selenu (24) a zpěváka načapali fotografové v úterý večer. Chovali se k sobě jako hrdličky, když společně popíjeli v klubu v Santa Monice. Hodně se k sobě měli a došlo i na líbání. Selena ale svým „hejtrům“ novou fotkou jasně ukazuje, co mají dělat. Polibte mi zadek!

Související články

Další články