Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Rozkošná pečovatelka: Kočka se ani na krok nehne od těhotenského bříška svojí paničky

Kočička zahřívala těhotenské bříško svojí paničce.
To se jen tak nevidí! Dvouletá kočka Panda se nehne od své těhotné paničky a je všude tam, kde je ona. Od té doby, co Liel Ainmar Assayag otěhotněla, kočka ji doprovází na každém kroku. A je opravdu rozkošná pečovatelka.

Většina lidí si myslí, že jsou kočky špatné a už vůbec by se neměly vyskytovat v blízkosti dětí. Liel je ale opačného názoru. Když byla totiž těhotná, její kočka byla pořád s ní. A věnovala se hlavně jejímu bříšku. Když jejího syna Seana ještě čekala, kočka si vždy vyskočila za Liel, lehla si na břicho, vrněla a zahřívala ho. Byla to velká láska už před narozením.

„Jakmile jsem otěhotněla, začala se motat kolem mě mnohem víc, pořád chtěla jít za mnou a dávala mi hlavu na břicho,“ řekla Liel o Pandě. Teď už jsou Seanovi 3 měsíce a kočka ho pořád nade vše miluje! Vždycky vyskočí vedle něj, sedí u něj, čichá k němu a olizuje ho. Chce se s ním pořád mazlit. Kočičí láska je prostě silná.

Kočka zahřívala Seana devět měsíců, když byl ještě u paničky v bříšku, a teď dělá to samé, když už je Sean na světě. Panda má zakázáno skákat k Seanovi do postýlky, a tak vždy poslušně leží hned vedle, aby mu byla co nejblíže.

Liel je hrdá matka a je moc šťastná, že má doma tak úžasnou kočku. Povzbuzuje teď každého, aby si nějakou kočičku také pořídil. Je to totiž věrný a úžasný přírůstek do rodiny. Podívejte se na fotografie, jak je Panda věrná a milující kočička.

Mohlo by vás zajímat

Další články