Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Rozkošná Meghan a Harry jako malí: Drobná černoška s pořádným afrem a blonďatý stydlín

Princ Harry byl takové neviňátko.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
unikátní fotky
Meghan Markle (37) a princ Harry (34) jsou v současnosti nejsledovanějším párem planety. Téměř před měsícem oznámili, že konečně čekají svého prvního potomka. V současné době se ukázaly na sociálních sítích fotky Meghan a Harryho, když byli malí. Zatímco Meghan vypadá jako pořádná rampepurda s afrem, tak Harry budí dojem zakřiknutého blonďatého klučíka.

Princ Harry a Meghan Markle prožívají jedno z nejšťastnějších období svého života. Před nedávnem zveřejnili, že čekají první dítě. Spousta lidí se už nemohla dočkat, kdy Meghan konečně oznámí tu radostnou zprávu.

Objevovaly se i spekulace, že by to mělo být co nejdřív, protože v sedmatřiceti letech je na první dítě poněkud pozdě a i Kate Middleton má v jejím věku již tři děti. V současné době se všichni dohadují, zda se páru narodí kluk nebo holčička.

A jak bude jejich potomek vypadat? To koneckonců můžete zjistit v galerii. Na sociálních sítích se totiž objevily fotky maličké Meghan a Harryho. Harry vypadá jako roztomilý andílek, do kterého byste vůbec neřekli, že za pár let vymete snad každý večírek a ženy na něm budou moct oči nechat.

To Meghan měla svoji divokost v očích už odmala. Malá mulatka s pořádným afrem budila dojem pořádného diblíka. Oba dva jsou ale každopádně rozkošní. Nemyslíte?

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy