Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rozkošná k zulíbání: Ruminka Moniky Bagárové v 10 měsících lítá a skáče jako neřízená střela

Zdroj: se souhlasem M. Bagárové
+ Dalších 6 fotografií
ŠTĚSTÍ
Monika Bagárová (26) se už téměř deset měsíců raduje z neuvěřitelně rozkošné dcery Ruminky. Ta se má čile k světu a podle tety Markéty Konvičkové (27) si prý neuvěřitelně užívá života.

Ruminka už skáče a lítá

„Až se naše Amálka bude víc pohybovat, začneme to mít asi o dost akčnější. Teď jsem na vlastní oči viděla srovnání. Byli jsme v Praze za Monikou Bagárovou a její Ruminka je o tři měsíce starší. Rozdíl tam byl velký. Už doslova skákala, pomalu lítala,“ řekla eXtra.cz Markéta Konvičková (26) o dcerce jedné ze svých nejlepších kamarádek

Ruminka se narodila loni 27. 5., Markéta Konvičková pak Amálku přivedla na svět 13. 9. 2020.

„Jsem tedy zvědavá, jaké to bude, až naše Amálka taky bude chodit. Už teď se nemohu na vteřinu otočit, pak to ještě bude náročnější,“ směje se.

Monika Bagárová se těší na oslavu

Ruminka a hlavně její maminka Monika se už chystají na pomalu blížící se první narozeniny. „Taťka říkal, že má dárek pro mě už vymyšlený, přemýšlím každý den, co to asi může být. Slyšela jsem říkat mamku, že budu mít krásný dort a že pozve všechny ty, které mám ráda. Doufám, že na moje narozeniny už nebudou žádná omezení, slavíme je spolu s dědečkem,“ napsala Monika Bagárová (26) za Ruminku v diskusi s fanoušky.

Reagovala i na otázku, kolik má dcera zoubků.

„Šest, a dvě brady, mamky brady. Vidíte, jak mi už rostou vlasy, budu mít brzo sponečky,“ odpověděla Monika úsměvně.

Rodičovství je někdy fuška

Jsou samozřejmě chvíle, kdy je péče o maličkou náročnější.

„Jestli si myslíte, že nám tady doma z toho občas nehrabe a nemáme dny, kdy jsme bez nálady a všechno nás štve, tak jste na omylu. Máme a taky nám chybí život a běžný věci, které jsme brali jako samozřejmost. No co? Musíme vydržet a těšit se na ŽIVOT. Ale já ji tak moc miluji, tak strašně moc,“ dodala otevřeně.

Související články

Další články