Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozkošná hvězda Ulice v náručí svého ex: Že by se dali se synem Žilkové zase dohromady?

Jsou zase spolu?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Na premiéře filmu Solo: Star Wars Story se ukázal Vincent Navrátil (21). Překvapením bylo, že mu společnost dělala Sabina Rojková (20). Podle toho, jak se k sobě tulili, to vypadá, že se k sobě vrátili. Není to přitom tak dávno, co se pár rozešel, protože údajně chtěl každý něco jiného. Vypadá to, že tenhle páreček bez sebe zkrátka nemůže být.

Jedna z nejkrásnějších hereček Ulice Sabina Rojková to má v lásce jako na houpačce. Dva roky randila se svým hereckým kolegou Vincentem Navrátilem a většina lidí si myslela, že to spolu potáhnou dlouhé roky.

Loni ale přišel pěkný šok. Pár se rozešel a jako důvod uvedli, že každý z nich si nejspíše představoval něco trochu jiného. Jak to ale vypadá, tak bez sebe tahle dvojice nedokáže žít. Oba dva si vyšli společně na premiéru filmu a náramně se k sobě měli.

Sice ani jeden z nich nic nepotvrdil, ale vypadá to, že jsou zase spolu. Obzvlášť Sabina se k Vincentovi náramně tulila a skoro to vypadalo, že se od sebe neodtrhnou. Tak snad jim to tentokrát vyjde.

Související články

Další články