Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozkošná fotka přímo z nemocnice: Ivu Kubelkovou po těžké operaci přišla potěšit dcera. Co se stalo?

Iva Kubelková podstoupila operaci!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 26 fotografií
Modelku a moderátorku Ivu Kubelkovou čekal nepříjemný zážitek. Když si vyšla do přírody na houby, tak špatně šlápla, zranila si koleno a musela okamžitě do nemocnice. Tam se ukázalo, že půvabná maminka dvou dcer bude muset nutně na operaci. V současné době je po operaci a přišla ji navštívit její dcera. Z návštěvy vzniklo opravdu dojemné foto.

„Poraněný vnitřní i vnější meniskus a utržený přední křížový vaz. Vzhledem k tomu, že už dávno nemám ani postranní, tak už by to moc nevydrželo. No, teď se děj jen vůle primáře Vladislava Hospodára. Držte nám palce,“ napsala Iva Kubelková (40) na svůj Instagram.

I když šlo poznat, že má Iva z operace strach, tak nyní je z nejhoršího venku. Operace kolene dopadla dobře a nyní probíhá u moderátorky rekonvalescence. V nemocnici není nikomu zrovna příjemně, a tak byla bývalá modelka nadšená, když ji přišla navštívit její dcera.

Je vidět, že Iva má se svými dcerami opravdu nádherný vztah. Z návštěvy vzniklo opravdu dojemné foto. „Když se s vámi do nemocnice přijdou potulit vaše děťátka, všechny ty starosti kolem jsou najednou tak nějak vedlejší,“ konstatovala Kubelková.

Související články

Další články