Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Rozkoš bez bolesti: 3 rady, jak si v posteli užít oblíbenou tabu praktiku

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
Sex je skvělá věc, která dělá s naším tělem a psychikou divy. Ovšem je důležité vědět několik základních pravidel, pokud se chcete trochu víc odvázat. Jinak budete křičet bolestí a ne rozkoší. Pokud budete chtít vyzkoušet anální styk, měla byste znát základní pravidla, jak na to!

Těsnost, kterou zažívají muži ve vaší vagíně v porovnání s těsností vašeho zadečku, je odpověď na to, proč muži tento milostný akt vyhledávají. Jsou z něj naprosto hotoví. Ženy jsou na tom v tomto směru o poznání hůře, a je to trochu komplikovanější, ale vše se dá udělat, pokud víte, jak na to! Pokud odhodíte stud a všemožné myšlenky o tom, jak moc je tato sexuální praktika nechutná, zjistíte, že váš zadeček vám může nabídnout neuvěřitelnou rozkoš.

Dodržíte-li tyto tři základy, které si na anální sex prostě musíte osvojit, budete naprosto nadšená! Uvidíte, že nakonec se vám nebude ani do normálního sexu chtít.

- Bolest.

Každá žena si pod análním milováním představí převážně hroznou bolest a to, že si následující dny po sexu ani nesedne. To je velká chyba! Pravděpodobně vás to bude trochu bolet na poprvé, ale co si budeme povídat, na poprvé vždy všechno bolí. Pokud se však dostatečně zvlhčíte, bude to bez problému.

Samozřejmě se předpokládá, že se předtím dostatečně vyprázdníte a umyjete, ale to snad každá dáma ví! Začněte nejdřív pořádnou dávkou lubrikantu s jedním prstem, který opatrně zasunete dovnitř, až poté zasuňte špičku penisu. Nejlepší bude, když vás připraví prstem partner, abyste byla zcela uvolněná a nemusela se soustředit na svou ruku, ale jen na svůj zadeček.

- Opatrnost

Váš partner je pánem této super hry, takže byste mu měla zcela důvěřovat. Tato praktika se nedoporučuje s někým, koho jste potkala před pár minutami v baru… Ze začátku by se měl ve vás pohybovat velmi jemně a pomalu. Váš konečník se pomalu uvolní a umožní hlubší přirážení. Opatrnost se opravdu vyplácí, přeci byste nechtěla mít natrhnutý zadek!

- Důsledky

Pokud váš partner nemá nadprůměrný penis, anální styk by měl být pro vás naprosto v pořádku. Problémy se svěračem mohou nastat jen tehdy, pokud budete styk hnát do extrému. Hlavně pamatujte: Nikdy nekombinujte anální styk s tím vaginálním. Mohly byste dostat infekci, která vám pak udělá pěknou paseku! Buďte opatrná, zodpovědná a uvolněná, pak si sex užijete.

Související články

Další články