Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rozjuchané finále Survivoru: Žaneta poslala Martina, ať se jde konečně převléct

+ Dalších 21 fotografií

Velkolepé finále Survivor 2023 promítané v pražském Duplexu si nenechala ujít ani Žaneta Skružná. Ta se nedávno v pořadu Extra Host nechala slyšet, že po návratu z ostrova ji trápí psychické problémy. A jinak tomu není ani nyní, jak potvrdila při příležitosti vyhlašování vítěze. Na akci ale doslova zářila a rozdávala úsměvy na všechny strany. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila i o jednom z finalistů, Martinovi Konečném, a kritikou rozhodně nešetřila. 

Drsná reality show Survivor 2023 již zná svého vítěze. Finálový díl byl odvysílán ve středu 17.5. na Voyo, přičemž promítání proběhlo i v pražském klubu Duplex, kam dorazili téměř všichni účastníci letošní série. Jednou z těch, která si akci nemohla nechat ujít, je i soutěžící Žaneta Skružná.

Snaží se začlenit do společnosti

Žaneta po návratu z ostrova prošla ohromnou proměnou. Nechala si ostříhat vlasy dohola a nyní se snaží měnit i svůj život. Jak se totiž nechala před nedávnem slyšet v pořadu Extra Host, po návratu do Česka bojuje s psychickými problémy. Na tom se nic nezměnilo ani s odstupem času.

„Mám problém s tím zařadit se znovu do společnosti. Spoustu věcí teď nedává tak úplně smysl. Člověk tu má všechno a tam jsi neměl vůbec nic. Tam jsi trpěl hladem a tady trpíš obžerstvím a přejídáním se. Je to zvláštní si na to všechno zvyknout, ale věřím, že se to brzo srovná,“ rozpovídala se v rozhovoru pro eXtra.cz v rámci promítání velkolepého finále v Duplexu. Začlenit se do společnosti se Žanetě ale daří. Na akci rozdávala úsměvy na všechny strany a akci si náramně užila, jak se můžete podívat i v galerii.

Rozpovídala se o Martinovi

Žaneta se ale rozpovídala i o Martinovi, se kterým se na ostrově nejednou dostala do slovní potyčky. Na něj názor zcela očividně nezměnila. „Na Martina já názor nemám. Je to prostě boží tvor, jako jsme my všichni, a budiž mu přána štěstěna,“ prohlásila v rozhovoru. „Myslím, že by si měl převléct triko,“ dodala rýpavě.

Na Survivor vzpomíná s láskou

Ani přes určité rozepře na Survivor nevzpomíná jinak než s láskou. Domů si přivezla mimo nových zkušeností a zážitků také řadu nových přátel a nikdy na tuto etapu nezapomene. „Survivor mi vzal soukromí a hodně živin,“ řekla s humorem. „Dal mi hrozně moc zkušeností, zážitků, nových přátel a příležitostí, co mě ještě čekají,“ dodala.

Žaneta by se do budoucna nebránila ani účasti v jiné reality show. A s kým z dalších účastníků se nejčastěji stýká? I o tom se rozpovídala v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy