Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Rozjuchaná Jiřina Bohdalová přišla tleskat Zemanovi: Dokonce mu zazpívala o věku

+ Dalších 30 fotografií

Herečka Jiřina Bohdalová byla jedním z VIP hostů na křtu knihy novináře Luboše Procházky, která vypráví o pokusu sesadit prezidenta Miloše Zemana v roce 2021. Ačkoliv se v posledních dnech spekulovalo o zdravotních problémech dvaadevadesátileté herečky, tentokrát dorazila ve skvělém rozmaru a exprezidentovi dokonce zazpívala známou písničku. Na místě byla i redakce eXtra.

Jiřina Bohdalová byla jedním z prvních hostů, kteří na křest knihy Spiknutí dorazili, Miloš Zeman pak přijel jen několik minut po ní. Oba se v zákulisí nadšeně vítali a společné úsměvy rozdávali i na autogramiádě, kdy Miloš Zeman několika šťastlivcům knihu podepsal. Zlatý hřeb ale přišel v momentu, když při tiskovce zahrál jednu ze svých písniček Jiří Zmožek. Během refrénu se k hudebníkovi Bohdalová s úsměvem přidala.

Překvapivý zpěv

Rozhodila rukama a přímo ze své pozice na scéně se ze všech sil rozezpívala. Přidali se i ostatní, notoval si dokonce i exprezident. S hlavní hvězdou pohádky Nesmrtelná teta jej pojí dlouhodobé přátelství. Herečka je jeho dlouholetou podporovatelkou a Miloš Zeman jí v roce 2021 udělil Řád bílého lva, předtím už v roce 2013 dostala medaili Za zásluhy I. stupně.

Na křtu to vypadalo, že ačkoliv Bohdalová zpívala písničku o tom, že už jí není dvacet let, vypadalo to spíše jako by jí naopak dvacet let bylo. Rozdávala úsměvy na všechny strany a působila, že se ve společnosti bývalých politických špiček a Zemanových příznivců cítí nadmíru dobře. Z akce ji odvezl producent Oldřich Lichtenberg, který herečce ušetřil unavené nohy a vyzvedl ji přímo přede dveřmi prostor Pražského arcibiskupství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy