Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Rozjetý Zdeněk Godla na premiéře bez manželky: Pivo, panáky a blondýny

Zdeněk Godla na premiéře: Pivo, panáky a blondýny
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 30 fotografií
premiéra

Slavnostní premiéru filmu Invalida v kině Lucerna si nenechala ujít řada hostů. Mezi nimi nechyběl ani Zdeněk Godla, který hrál jednu z hlavních rolí. Ačkoli dorazil na akci bez manželky, o ženy neměl nouzi. Po projekci se pěkně rozjel, jak zaznamenala naše fotoreportérka.

Ve středu večer proběhla v pražském kině Lucerna premiéra filmu Invalida, který natočil režisér Jonáš Karásek. Po projekci se herci a tvůrci zdrželi v místní kavárně, kde tekl alkohol proudem. Hlavním pařmenem večera byl dozajista Zdeněk Godla, který ztvárnil jednu z hlavních rolí.

V průběhu večera prokládal pivo panáčky a bílým vínem. Nouzi neměla hvězda seriálu Most! ani o fanynky. Jedna z půvabných blondýnek nemohla odejít, aniž by se s Godlou nevyfotila. A jak je vidět na fotkách, které pořídila redakce eXtra.cz, výrazný herec si pozornost velmi užíval. Co se týče jeho oblečení, v jeho výběru opět pohořel. Vypadalo to, že místo na slavnostní akci vyrazil herec za kámoši na jedno.

Godla však nebyl jediný, kdo se po projekci zdržel. Společnost mu dělali herec a novopečený tatínek Jiří Mádl, režisér filmu Karásek, scenárista Tomáš Dušička či rapper Michal Dušička neboli Majk Spirit, který dorazil v doprovodu své krásné ženy Marie. Jak se pánové odvázali, se můžete podívat v galerii.

O čem je Invalida

Snímek Invalida, který má na ČSFD zatím 84 %, je zasazen do divokých devadesátek, kdy frčely šusťákové soupravy, pestrobarevná saka, velké kazeťáky a kýčovitá technohudba.

V této době a prostředí anonymního maloměsta se odehrává příběh Laca, na svou profesi hrdého údržbáře místního muzea, který se kvůli své výbušné povaze ocitá v nesprávném čase na nesprávném místě a po setkání s drsnými podvodníky skončí na vozíku. Když pak zjistí, že spravedlnost je nedosažitelnou utopií, rozhodne se vzít věci do vlastních údržbářských rukou. Začíná pomsta, jakou jste ještě neviděli. A poznáte také přátelství, jaké by vás ani nenapadlo.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy