Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Rozjetý Šebrle na Playboy party: V obležení zajíčků a nebezpečně blízko polonahé burlesky

Roman Šebrle na Playboy párty: Moderátora obletovali rajcovní zajíčci
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 18 fotografií
playbor party

Titul milovníka krásných žen moderátor Roman Šebrle prostě nezapře. Ačkoli je bývalý olympionik momentálně šťastně zadaný, nenechal si ujít příležitost objevit se na Playboy party. To, že tam byl pracovně, mu rozhodně nebránilo nechat se obletovat ikonickými rajcovními zajíčky, typickými pro tento slavný pánský magazín. Třpytivou party, plnou spoře oděných slečen, si samozřejmě nenechala ujít ani redakce eXtra.cz. 

Obklopen králíčky

Jako už tradičně i nyní se Playboy party nesla ve velkolepém glamour duchu odhalených sexy dívek. Předepsaný dresscode byl černá a zlatá a třpytivé outfity přítomných dam vytvářely atmosféru všudypřítomného lesku. Akci, ze které byl cítit estrogen na kilometry daleko, moderoval bývalý olympijský vítěz Roman Šebrle a ten, jak je známo, ženskému sexappealu nedokáže odolat.

Moderátor zpravodajství na CNN Prima News je sice po rozvodu se svou manželkou Evou opět šťastně zadaný, přesto nemohl odolat pokušení a směle se nechal obletovat dívkami v černých bodýčkách a s čelenkami a králičími oušky ve vlasech.

Nezlobil?

Jak si redakce eXtra.cz všimla, obklopen hned několika svůdnými playboy králíčky ochotně pózoval před blesky fotoaparátů a vrhal jeden úsměv za druhým na všechny strany. Na svém Instagramu se ale žádným snímkem se sexy zajdou po boku nepochlubil.

Snad slavný Casanova českého showbyznysu tentokrát pamatoval na dobré vychování a na to, že má doma milující partnerku, kterou mu žádná playmate nenahradí.

Kdo další se na Playboy party dobře bavil, se můžete podívat v naší galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy