Trendy
Farma Vojty Kotka Bachelor Česko 2025 Patrik Hezucký Vánoce

Rozjetá Nela Slováková na Oktagonu: Divoké tanečky s maskotem i cukrování s Roušalem

Nela Slováková zapařila s maskotem.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
party

Nela Slováková si na Oktagonu 81 pořádně vyhodila z kopýtka. Sice se svého přítele a zápasníka Radka Roušala držela jako klíště, ale její pozornost se na chvíli přesunula jiným směrem, respektivě na jiného muže, jak zaznamenala redakce eXtra.cz.

Nela Slováková na Oktagonu 81 zapařila s někým jiným než s partnerem Radkem Roušalem. Svého přítele si sice střežila jako oko v hlavě, ale zároveň se fotila se slavnou postavou.


Nela zařádila s maskotem

Tím nebyl nikdo jiný než maskot galavečera. Nela si s ním vyfotila selfie a došlo i na líbačku, jak zachytila redakce eXtra.cz. Nela s „Ruchym“ už k Oktagonu zkrátka patří. Dvojice si galavečer užívala od první minuty do poslední. Spolu se neustále fotili na mobily a ukazovali okolí, že jsou stále velmi zamilovaní.

Doporučené video: Rozhovor s Nelou Slovákovou a Radkem Roušalem.


Ve vztahu se určitě nenudí. Není to tak dávno, kdy vyšlo najevo, že se přihlásili do známého pořadu Výměna manželek. Zamilovaný pár už měl tu možnost vidět díl týden dopředu, a tak se podělili o své první dojmy. „Měli natočeného materiálu desetkrát víc než běžní účastníci výměny,“ vysvětlila Nela s tím, že si uvědomuje, že pro produkci bylo určitě těžké epizodu sestříhat. „Tím, že my jsme věděli, co bylo, jak to bylo, kolik toho bylo a co všechno jsme zažili, tak nám to přišlo takový trošičku nudný,“ dodala kráska pro eXtra.cz.

GLOSA: Kotek vládne zábavě. Jeho tempo ale budí otázky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy