Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rozjásaná Tereza Voříšková vyrazila s rodinkou na hory a ukázala život s akrobatem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
rodiče
Krásná herečka Tereza Ramba, dříve Voříšková (30), se na podzim stala maminkou. Porod úpěnlivě tajila a doteď se ještě oficiálně nevyjádřila, jestli porodila holčičku či chlapečka. I když začátky mateřství pro ni byly složité, jako zřejmě pro každou prvorodičku, nyní si roli maminky užívá a raduje se z každé chvíle s miminkem. Aktuálně si užívá s rodinkou na horách.

Krásná herečka miluje turistiku i hory a nic jí nebrání v tom, aby vzala na túru i manžela a několikaměsíční miminko. Na sociální síti se Tereza (30) pochlubila fotografiemi z hor a přiznala, že se jedná o vůbec nejkrásnější hory, které kdy zažila.

„Život s akrobatem a mimi,“ napsala k videu, kde se manžel Matyáš klouže s kočárkem po ledě. Několik dní strávených v Krkonoších čerstvé mamince prospělo. Po dlouhé túře si vyčerpaní rodiče dopřáli horskou klasiku v podobě kynutého knedlíku s borůvkami.

Po svém šestinedělí byla herečka mírně v panice. Své pocity popsala i na Instagramu a fanoušky překvapila velkou upřímností.

„První den sama. První záchvat dáte. Druhej dáte. Pak je patnáct minut pauza, stihnete sprchu, uklidit, a skoro si strkáte kartáček do pusy, nevadí, dneska taky ne… A ten třetí vás dostane. Takže manžel přijde domů a vás najde v posteli, vy brečíte, dítě brečí, oba nahatý, mlíko teče všude, dítě vás počůralo,“ popsala Voříšková své šestinedělí.

Terezin manžel Matyáš se živí jako tanečník a akrobat. Proto je pro něj jistě hračka přiložit ruku k dílu a o malé miminko se postarat. Voříšková má v něm velkou oporu. Herečku si vzal v létě 2019, když už čekali společného potomka. Podle všeho jsou čerství rodiče stále zamilovaní a šťastní a vše klape tak, jak má.

Související články

Další články