Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Rozjařený Felix Slováček: Já si užívám vína a Dáda doma čučí na televizi

+ Dalších 8 fotografií

Felix Slováček nedávno oslavil své 80. narozeniny, na bujarém večírku to pořádně rozjel. Alkohol tekl proudem a nechyběly ani tanečky s krásnými dámami. Milovník žen a pověstný lev salónů si společenské akce užívá a vymetá jednu za druhou. Chybět nemohl ani na Aperol Spritz party. Na místě byla i naše redakce. Felix nám poskytl rozhovor, ve kterém se rozpovídal o alkoholu a prozradil, kde je Dáda. 

Proslulý saxofonista Felix Slováček sice nedávno oslavil své 80. narozeniny, ve vymetání večírků by se ale vyrovnal i kdejakému dvacátníkovi. V poslední době se ale na akcích objevuje výhradně sám. Jinak tomu nebylo ani na Aperol Spritz party, kde nemohl chybět. Naší redakci poskytl rozhovor, ve kterém padla řeč na alkohol i Dádu.

Při příležitosti otevření Aperol Spritz terasy vyzkoušel tento letní svěží drink poprvé. „V tom je nějaký alkohol? Já to necítím,“ směje se. Jak přiznal, on se řadí spíše mezi milovníky vína. „Já jsem spíše na bílá vína. Když je velké vedro, tak to malinko zředím, ale jinak jsem na čistá vína,“ popisuje svou lásku k vínu, které pije celý život. „Někdy si dám i pivo, ale to by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Takže víno, podle vzoru – nedáte-li červené, dejte aspoň bílé,“ dodává.

Já si užívám, Dáda kouká doma na televizi

Vzhledem k tomu, že své 80. narozeniny oslavil s kamarády v Thajsku a miluje teplé moře, které je něčím, co nedílně patří k ideální dovolené, nemohli jsme se nezeptat, zda ideální dovolená zahrnuje právě i alkohol. Odpověď mluví jasně. „Ano, já to mám rád. Proč ne,“ směje se.

Otevírací party si Felix, i když sám, užíval. Doprovod na akci mu nechybí, jak zmínil již dříve. „Ne že by mi doprovod vadil, ale já se nechci o nikoho starat. Já mám rád, když se takhle můžu procházet, bavit se s každým, sbírat nápady a těšit se z večera,“ řekl před nějakou dobou v rozhovoru pro eXtra.cz. Řeč padla i na Dádu. „Já si tady takhle užívám a ona se dívá doma na televizi,“ prozrazuje s úsměvem od ucha k uchu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy