Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Rozjařená Emma Smetana na kolonádě: Takhle špulila zadeček na Vary a předvedla sexy nožky

Emma Smetana je ve Varech.
Zdroj: Jiří Schott / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
festival ve Varech

Festival v Karlových Varech se ještě nedočkal ani oficiálního zahájení a už máme na světě první hvězdu, která si pro sebe ukradla pozornost. Zpěvačka Emma Smetana (34) dorazila do Varů o den dříve a na ikonické kolonádě ukázala, jak to umí rozjet. Fotograf redakce eXtra.cz ji zastihl při zvláštních pózách, během kterých vyšpulila zadeček a předvedla štíhlé nožky. Chystá snad Emma svou další rozžhavenou show?

Emmě Smetana se v poslední době velmi daří jako zpěvačce. S partnerem Jordanem Hajem pravidelně vystupují na koncertech, kde to umí i pár pořádně roztočit.

"Poslední hodiny, dny a týdny představují zvláštní kombinaci chronického stresu, únavy, vděku za vzácné chvíle klidu s dětmi, radosti vydané desky i euforického turné," svěřila se Smetana s momenty ze svého soukromého i pracovního života na svém Instagramu.

Emma Smetana řádí i ve Varech

Divoké číslo nebo snímky Emma zřejmě připravuje i nyní a už je jasné, že na 56. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech o ní ještě uslyšíme. Na slavnostní událost, během které odehraje spolu s manželem koncert vedle Thermalu, dokonce dorazila o den dříve, aby si stihla večer před zahájením pořídit několik snímků na ikonické kolonádě.

Tam však nebyla pouze Smetana a její tým, ale i fotograf redakce eXtra.cz, který zpěvačku zachytil při zajímavých a velmi kreativních pózách v bílém outfitu s rozparkem, který doplnila slunečními brýlemi.

Špulení zadečku zřejmě nečekal ani fotograf Smetany, a je to znát na jeho zvěčněném výrazu, kde se spokojeně směje od ucha k uchu.

Emma navíc nepřijela na kolonádu autem, ale stylově trojkolkou, kterou využila i jako své zátiší a doplněk. Jakmile byli zpěvačka i fotograf s výsledky spokojení, tak nasedli zpět na trojkolku, Emma ukázala štíhlé nožky a zmizeli ve tmě noci.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy