Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Rozjařená Bohdalová rozdávala ve Varech pusinky: Neunikl jim ani známý moderátor!

Jiřina Bohdalová na 56. ročníku Mezinárodního festivalu Karlovy Vary.
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka, herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
KVIFF

Letošní ročník karlovarského filmového festivalu si nenechala ujít ani legendární česká herečka Jiřina Bohdalová (91). Ta dorazila v dobré náladě a rozdávala úsměvy na všechny strany. V hotelu Thermal pak objímala a líbala některé přítomné pány.

Legendární česká herečka Jiřina Bohdalová nemohla na letošním festivalu ve Varech chybět. Jako jedna z prvních se ukázala na červeném koberci během slavnostního zahájení 56. ročníku. Společnost jí dělal její vnuk Marek Ciccotti (36), s nímž se před fotografy objevila.

Bohdalová byla ve veselé náladě

Poté, co odešla do hotelu Thermal, fotografové ji zachytili ve velmi veselé náladě. Jakmile například uviděla moderátora Václava Moravce, vrhla se mu kolem krku a začala mu dávat pusinky. ​V rozhovoru pro ČT24 herečka uvedla, že se na festival velmi těšila, ale ještě nevěděla, na které filmy se půjde s vnukem podívat.

Kromě Bohdalové se na červeném koberci ukázali také samotný ředitel karlovarského festivalu Jiří Bartoška s manželkou, herečka Tereza Ramba s manželem, herečky Hana Vagnerová a Petra Nesvačilová, spisovatelka Radka Třeštíková nebo Jan Dolanský s manželkou Lenkou Vlasákovou.

Související články

Další články