Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rozinu z Ulice ztrhali diváci: Svatba s Victorem? Vždyť byla za šmudlu

Rozinu z Ulice ztrhali diváci: Svatba s Victorem? Vždyť byla za šmudlu
Zdroj: archiv Ulice
+ Dalších 7 fotografií
Svatba v Ulici
Ve čtvrtečním díle Ulice se odehrála dlouho očekávaná událost. Oblíbená postava Rozina se konečně provdala za svého milovaného Victora. Obřad byl skromný a ani nevěsta neměla nikterak pompézní šaty. To se ovšem nelíbí řadě fanoušků. Vůbec nebyli se svatbou spokojeni a silně kritizují, že Rozina neměla bílé šaty. Podle mnohých totiž vypadala jako družička.

Velkolepá událost, na kterou čekala řada fanoušků, se odehrála ve čtvrtečním dílu Ulice. Svatba Roziny a Victora ovšem většinu fanoušků velmi zklamala. Ačkoli se na ni hodně diváků těšilo, po zhlédnutí zůstali zarmouceni.

Kritika růžových šatů

Když šla Rozina k oltáři, namísto tradičních bílých šatů měla růžové. A právě to zasáhlo řadu fanoušků. Vůbec se jim svatební šaty Roziny nelíbily. Fanouškům přišly šaty obyčejné a nudné, obzvlášť když pak vezmou v potaz, že máma Roziny je švadlena. "Nevěsta mohla mít lepší šaty, bílé. Sama matka, která je švadlena, hrůza šaty. Taky si mohla ušít lepší šaty," postěžovala si divačka Miluše.

"Nic moc na nevěstu, která je svobodná, bezdětná a nemá bílé šaty a maminka švadlena, dost smutné," napsala paní Majda. "Nevypadala jak nevěsta. Šaty jak u družičky a účes jako do školy. Mohli jí dát lepší šaty a účes, který se hodí na svatbu. Třeba nějakou ozdobu do vlasů a závoj," komentovala fanynka Zuzana.

"No, šaty nic moc. Nevěsta má být středem pozornosti a ne vypadat jak družička. Byla jsem zklamaná," napsala divačka Ilona.

Některým se pak nelíbila kompletně celá svatba, protože se v předchozích dílech mluvilo o velkých přípravách a nakonec vše bylo velmi skromné a navíc nebyla ani pořádná veselka. "Hrůza celá svatba," napsala paní Hana.

A jak se svatba Roziny a Victora líbila vám? Dejte nám vědět do komentářů. Na šaty Roziny se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy