Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozina z Ulice poskytla eXtra.cz intimní zpověď: Jak to má s nevěrou?

Tichá voda břehy mele.
Zdroj: Instagram, profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Nejkrásnější herečka z Ulice Anna Kadeřávková odhodila veškerý stud a poskytla eXtra.cz intimní zpověď. Ukázala tak, že role Roziny v Ulici je pouze její prací a v osobním životě není takovou netykavkou. Své srdce nám otevřela na tiskové konferenci k podzimnímu schému televize Nova, až jsme zírali nad její otevřeností.

V Ulici její rodinu čeká těžká zkouška. Její seriálová matka Hana Holišová byla totiž nevěrná a hodně to u nich vře. Zkoušeli jsme dostat z Anny Kadeřávkové, která hraje Rozinu Maléřovou, jak by se ona zachovala v případě nevěry.

Kdo by to čekal, že Rozina z Ulice, dívka, která je plachá jako kočka, se takhle odváže. ,,Já si myslím, že jakmile se to jednou stane, je to problém. Je to už takové pošpiněné,” zareagovala pohotově na otázku, zda by dokázala překousnout nevěru svého přítele.

Johan Mádr by si tak měl dávat na zálety pozor, a pokud už je bude realizovat, pak musí zatloukat a zatloukat, ale to platí obecně ve všech vztazích. Evidentně si ale hodně věří, zatím žijí odděleně, ale vlastně i tak spolu. ,,Společné bydlení ještě nemáme, ale vlastně jsme spolu pořád,” popisoval situaci sympatický pár a vypadal na pohled hodně zamilovaně. Tak snad jim to vydrží co nejdéle a řešit problémy s nevěrou nikdy nebudou muset…

Související články

Další články