Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rozina z Ulice čelí drsné kritice: Kvůli žhavé fotce je nazývána lacinou a ubohou

Rozina z Ulice čelí drsné kritice: Kvůli žhavé fotce je nazývána lacinou a ubohou
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Drsné komentáře
Anna Kadeřávková (22) si na sociální síť vyvěsila velmi odvážnou fotku. Za to se na ni strhla lavina kritiky a negativních komentářů. Rozina z Ulice si možná měla víc rozmyslet, co na sociální síť přidá.

Rozina z Ulice se všem jevila jako sluníčko a hodná holčička. Jenže poslední dobou to pořádně rozjíždí. Nyní si Anna Kadeřávková pověsila na Instagram velmi odvážnou fotku.

Sedí na zemi ve spodním prádle a zakrývá ji jen sako Vyplazuje jazyk a v ruce drží banán. Snímek působí velmi vyzývavě a i fanoušci si toho všimli.

Většině sledujících se ale tahle tvář Aničky nelíbí. Připadá jim to laciné a zkrátka se to k ní nehodí. Pod nově přidanou fotkou má dost drsné komentáře. Slova jako nechutné a hnus nejsou výjimkou. "Máš tohle zapotřebí? Vždyť jsi hezká na fotce, na který nemusí být takhle laciný sexuální podtext," píše se v komentářích.

"Přijdeš mi poslední dobou laciná, nevkusná.....Víc nevhodně na sebe nejde upozornit?" ptá se další komentující. "Jsem chlap, rád se podívám na pěknou holku, rád pochválím pěknou holku, ale tohle je nechutný, pardon," vzkazuje další. Na další drsné komentáře se podívejte do fotogalerie.

Kadeřávková v současné době randí se slovenským rapperem. Zdá se, že Strapo a Anička jsou zamilovaní a zatím jim to klape.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy