Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rozhovor, ze kterého mrazí! Tohle nám řekla Julie Pazderka před třemi lety

Julie byla krásná mladá žena plná optimismu.
+ Dalších 6 fotografií
Zesnulá modelka Julie Pazderka (†26) byla mladá, krásná a plná plánů do budoucna. Vše jí ale překazila zákeřná rakovina děložního čípku, které před pár dny podlehla. Jaká byla modelka, když jsem s ní těsně po tom,co rakovinu poprvé porazila dělala rozhovor? Úžasná bytost!

Před třemi lety jsem měla tu čest, že jsem s krásnou modelkou mohla dělat rozhovor. Tenkrát jsme za ní s fotografem jeli do Čáslavi a byli jsme vřele přivítáni. Znala jsem ji jenom z fotografií a televize. A tak jsem byla zvědavá, kdo ta silná kráska, která překonala rakovinu, je. A byla jsem velmi mile překvapena.

Julie nás přivítala s úsměvem na rtech v domě, kde žila s rodiči v Čáslavi. Přestože neměla po chemoterapii vlasy, byla neskutečně krásná a cítila jsem z ní pozitivní energii. Už jsou to dlouhé tři roky, ale na tento rozhovor nikdy nezapomenu. Byl to jeden z těch, které se vám zaryjí pod kůži. Jeden z těch, nad kterými přemýšlíte a který ovlivní váš dosavadní život. Tolik síly, kolik měla tato žena, jen tak nevidíte. Odjížděla jsem nabitá pozitivní energii, kterou rozdávala opravdu ve velkém.

Tato éterická bytost se mi otevřela, až jsem z toho byla překvapená. Bez problému mluvila o tom, co ji potkalo. O rakovině, kterou v té době překonala. Byla vyrovnaná. Silná. Když mi povykládala o svých studiích a o Americe, do které často létala, přišla řeč na rakovinu.

Julie měla nejdříve problémy s pánví a urologické potíže. Skoro neustále brala antibiotika. Nakonec jí doktoři našli nádor o velikosti 6 centimetrů. Diagnóza byla tvrdá – rakovina děložního čípku. Podstoupila několik chemoterapií a statečně bojovala. Svěřila se mi, že se lékařů pořád ptala, jestli zemře. Doktor jí řekl, že zatím ne.

Začala se o sebe víc starat, zdravě jíst a dívala se do budoucna. Měla v životě hodně plánů a šla si za nimi. Jen tak se nedala. Někteří lidé by si z této mladé ženy měli vzít příklad. Život milovala! A rakovinu opravdu porazila. Bohužel jen na chvíli. A to v té době nikdo netušil.

Julie se mi svěřila, že si o ní někteří lidé myslí, že je promiskuitní. Jak si jinak vysvětlit, že mladá žena má rakovinu děložního čípku? Nebyla to ale pravda. Rakovina může potkat úplně každého. A Julie měla v té době jednoho stálého přítele. Ze zlých lidí si ale nic nedělala a hodila to za hlavu. Cítila jsem z ní obrovskou sílu a odhodlání a nikdy na ni nezapomenu. Bohužel se jí rakovina dvakrát vrátila a potřetí jí tato úžasná a silná žena podlehla.

Jsem moc ráda, že jsem se v životě mohla potkat s tak energickým člověkem, jako byla Julie Pazderka. Bojovala jako lev a nevzdávala se. Její optimismus je všudypřítomný. Měla ohromnou sílu a odhodlání žít!

Mohlo by vás zajímat

Další články