Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Rozhovor se Sámerem Issou o vysněné postavě: V USA jsem hřešil, teď mi zpět do formy pomáhá krabičková dieta

+ Další fotografie
Říkáte si, proč zrovna majitel luxusní postavy Sámer Issa přešel na krabičkovou dietu? Přece jen s přibývajícím věkem na sobě musí máknout a moc dobře si uvědomuje, že bez vyvážené stravy by nedosáhl vytoužených výsledků. Co všechno nám zpěvák na sebe práskl?

Říkáte si, proč zrovna majitel luxusní postavy Sámer Issa přešel na krabičkovou dietu? Přece jen s přibývajícím věkem na sobě musí máknout a moc dobře si uvědomuje, že bez vyvážené stravy by nedosáhl vytoužených výsledků. Co všechno nám zpěvák na sebe práskl?

Dali jsme si se zpěvákem Sámerem Issou (30) schůzku v jeho oblíbené posilovně. Jeho totiž momentálně není možné skoro nikde jinde zastihnout. Poté, co se po třech měsících vrátil ze svého pobytu za velkou louží, tak zas tvrdě maká na své postavě. Sám přiznává, že v Americe se trochu zaoblil, především kvůli častým party a alkoholu.

Jenže teď se večírkům vyhýbá a vrhl se na zdokonalování své figury. Ale sám moc dobře ví, že i kdyby byl pořád zavřený ve fitku a jedl blafy, tak se vypracované postavy nedočká ani za sto let, proto zvolil krabičkovou dietu, která ho nejen zdravě zasytí, ale hlavně mu dodá potřebné živiny a energii do dalšího rýsování svalů.

„Každý, kdo se zaobíral svým tělem, tak musí vědět, že jídlo tvoří většinu úspěchu, proto jsem zvolil tuto krabičkovou dietou, se kterou jsem náramně spokojený. Až si někdy říkám, že tolik jídla nemůžu sníst. Ale už se první výsledky dostavují,“ prozradil nám nadšeně Sámer, který si zvolil vyhlášenou firmu dietavkrabicce­.cz.

Bylo poznat, že se do toho zpěvák s vervou pustil a opravdu mu chutná. Co všechno na sebe kolem životosprávy práskl, na to se můžete podívat v našem videorozhovoru.

Související články

Další články