Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rozhovor s Tomášem Sedlákem, jednatelem a výkonným ředitelem společnosti Lion Sport

Zdroj: pixabay.com

Představte nám Vaši společnost Lions Sport? Jak dlouho je na trhu, a jaké přesně má portfolio?

Společnost Lionsport je na trhu od roku 2013, kdy došlo k přejmenování společnosti, vzniku nového loga a maloobchodní síť prodejen v celé ČR byla rozšířena o divizi eshopu a velkoobchodu.

V současné době jsme největším partnerem adidas čr v oblasti franšízních prodejen, které jsou v Praze v NC Chodov, v Mladé Boleslavi v NC Bondy, v Českých Budějovicích v NC Bondy a v Liberci v NC Géčko. Dále provozujeme 5 prodejen Lion sport, které jsou 2 v Olomouci a dále v Plzni, Brně a Kravařích u Opavy.

Jsme největším autorizovaným eshopem adidas a reebok v ČR a SR www.lionsport.cz,sk, který má skladem zboží více jak za 100 mil. Kč a aktivních cca 90 tis. klientů.

Podstatnou součástí naší firmy je velkoobchodní část, která zajišťuje zásobování zbožím adidas a reebok do sportovních klubů všech sportovních odvětví i různých úrovní. Spolupracujeme i se sportovními svazy, vysokými školami a v B2B segmentu dodáváme do velkých firem např. Amazon, WURTH, Continental, Celní správa, Česká pošta, vybavujeme sportovní složky armády, policie i hasičů.

Popsal jste nám, jak Vaše distribuční síť funguje. Řekněte nám ještě něco přímo ke značkám, které distribuujete.

Domnívám se, že značky adidas a reebok jsou ve všeobecném povědomí každého sportovce i obyčejného člověka jako globální značky.

Obě dvě mají svoji fashion část u adidasu se označuje originals a u reeboku classic, která představuje streetovou módu a vychází z tradičních historických a ikonických modelů, např. superstar nebo stan smith . Dále také představuje kolekce známých světových návrhářů Yamamoto Y3, Stella Mc cartney nebo světových hvězd Pharell Williams.

Nejprodávanější a největší jsou ovšem sportovní kolekce označované jako performance, kde mezi nejúspěšnější v adidasu je ženský a mužský trénink společně s runningovou kolekcí.

U značky reebok je to kolekce Crossfit a jóga.

Zajímavostí u značky adidas je podpora životního prostředí, kdy adidas prodává tzv kolekci „Parley“, ve které jsou produkty vyráběny minimálně z 80% z plastů, které byly posbírány z moře a výrobní technologie kladou maximální důraz na minimální spotřebu energie a vody.

Které známe české kluby vybavujete?

Mezi naše nejvýznamnější partnery patří ve fotbalové fortuna lize Bohemians 1905, FKMB Mladá Boleslav, SK Sigma Olomouc, 1.FC Vysočina.

V basketbalu to je účastník ženské Eurolegue ZVV USK Praha a mužské Championslegue ČEZ Basketball Nymburk nebo BK Tuři Svitavy.

Vybavujeme dva hokejové týmy HC Bílí Tygři Liberec a HC Dukla Jihlava.

Ve volejbalu a v házené nás uvidíte v DHC Slavia Praha, Dukla Praha nebo VK Benátky n J, v rugby RC JIMI Vyškov, RC Slavia Praha, RC Dragon Brno, RC Petrovice.

Zajímavostí je, že třeba každý z 1300 rozhodčích florbalu v celé ČR má vybavení od Lionsportu.

Celkem je v našem portfoliu pod smlouvou cca 1000 partnerů na různých úrovních, jednoduše Lion sport obléká nejen vítěze, ale každého sportovce, který má rád naše značky.

Jaké produkty jsou klienty nejžádanější?

Mezi naše top produkty patří veškeré boty s unikátní technologií boost, která umožňuje sportovci přes speciální „slisované kuličky“ v podešvi, zlepšit svůj výkon na maximum a v případě fashionové části zajišťuje maximální pohodlí při chůzi a nošení.

V sekci adidas originals jsou nejprodávanějšími artikly modely Superstar, Stan Smith, NMD a nově Deerupt.

Moje první zkušenost se značkou adidas nebo reebok?

To si pamatuji zcela jasně, protože to bylo v době, kdy tyto značky byly, stejně jako spoustu dalšího zboží , nedostupné. V roce 1985 jsem začal hrát v Dukle Olomouc basketbal a první „armádní fasování“ přineslo zjevení ve formě adidas bot Top-ten a další rok legendární reebok Pump s pumpičkou v jazyku boty.

Ale 100% fanouškem značky jsem se stal až v červenci 2013, kdy jsme zároveň začali budovat i image značky Lion sport.

Související články

Další články