Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rozhovor s Tomášem Řepkou: Co bývalý reprezentant nyní chystá?

Zdroj: RP Records
fotbalista
Zatímco je svět sužován virovou pandemií, bývalý hráč pražské Sparty či londýnského West Hamu Tomáš Řepka neustále rozvijí své podnikatelské plány. Doposud vydal pět knih a jeho nadšení bude i nadále očividně pokračovat. Tentokrát se hodlá přenést na televizní obrazovky. Ve svém připravovaném dokumentu bude sdílet svůj dosavadní život.

"Je to jako série o Harry Potterovi a užívám si to. Je vidět, že se moje knihy čtou a je o ně velký zájem. Rozhodně budu pokračovat," říká Tomáš Řepka (46).

Ještě nedávno měl však jiné záliby a pro svou úlevu a vysvobození běhal denně do casina. Závislost tam prý ale nebyla, na lusknutí prstu dokázal přestat. "Automaty byly útěkem do jiného světa. Nikdo mě neprudil a měl jsem své soukromí. Nešlo o peníze, ale o úlevu," prozradil známý fotbalový bouřlivák pro top-fight.cz

Trest, který si vysloužil za zpronevěru, ho ale na dno nesrazil. Ve vězení si odseděl místo dvou let nakonec 224 dnů. Pak byl propuštěn za dobré chování.

Dá se už Řepka tím správným směrem? Podle jeho slov to vypadá, že ano. Chystá besedy a chce pomáhat mladým talentům, aby se jim podařilo přeskočit nástrahy, do kterých on sám spadl. Podívejte se na rozhovor, který vznikl por RP Records a Radovana Panáčka.

Související články

Další články