Petr Kramný dál trvá na tom, že nic špatného neudělal. Dál všechny kolem sebe přesvědčuje o své pravdě – že Moniku ani Klárku nezabil.

Jenže soudkyně Renáta Gilová došla k jinému závěru. Na základě posudků soudních znalců došla k závěru, že Petr Kramný je chladnokrevný vrah. Co na to Kramný? Tvrdí, že bude nakonec osvobozen.

„Bylo přece hned jasné, jak to dopadne. Soudkyně tahala ze svědků, co chtěla slyšet, i když oni to vlastně vůbec neřekli,“ sdělil Adéle Knapové Petr Kramný. A rychle dodal, že není vrah, že nikoho nezabil.

Petr Kramný velmi spoléhá na odvolací soud. Věří, že případ se otočí a ukáže se, že je bez viny.

„Já tomu věřím, že mě pustí. Nic jsem neudělal. Není jediný důkaz. To přece odvolací soud musí vidět. Všechno jsou to jenom konstrukce. I to, co bylo původně v můj prospěch, nakonec obrátili úplně naruby proti mně. Třeba to, jak jsem volal do pojišťovny,“ uvedl Kramný pro magazín Reflex a dodal, že nechápe, že soudkyně Gilová ignoruje poznatky z Egypta: „Vůbec nechápu, jak si může dovolit ignorovat egyptské vyšetřování. Oni to vyšetřovali tři měsíce a pustili mě. Hlavně vůbec nemluvili o elektřině. Sami čeští znalci u soudu říkali, že nejdůležitější a nejpřesnější jsou závěry lékaře, který se dostane k tělům na místě. A egyptský lékař, kterého zavolali do hotelu, řekl, že jsou mrtvé tři, tři a půl hodiny. Ale protože to se jim tady nehodilo do té jejich teorie o elektřině, tak patologové, co viděli těla až o osm dní později a nabalzamovaná, řekli, že to bylo až deset nebo jedenáct hodin. Všecko si přizpůsobili, aby se jim to hodilo.“

Dál si postěžoval, jak na jeho osobu reaguje veřejnost. Prý mu lidi do poštovní schránky házeli sprosté anonymní dopisy.

Udělal by dnes něco jinak? Ano, prý by nejel s Monikou do Egypta, kam tak hodně chtěla, ale jeli by na Slovensko, kam prý chtěl jet on…