Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ROZHOVOR PRO EXTRA.CZ: Miss Andrea Bezděková vzkazuje čtenářům: Kašlu na vás, korunku mám já a basta

+ Další fotografie
Ještě si ani Andrea Bezděková nestačila uvědomit, že právě ona se stala novou Českou Miss, a už se začali objevovat kritici, kteří nemohli rodačce z Náchodu přijít na jméno. Nenechali na ní nit suchou. Jenže pohledná brunetka na ně kašle a předvádí, že ona je tady ta vítězka.

Hned po finále České Miss před třemi týdny se lidi pustili do vítězky Andrey Bezděkové (21). Dokonce nešli ani pro sprosté slovo daleko, nazvali ji i prostitutkou, která korunku získala pofidérním způsobem.

Člověk by si řekl, že se z toho mediálně nepolíbená Andrea složí, ale ona všem škarohlídům vrací úder. Tak nám to na otvíračce nového klubu v centru Prahy Le Valmont, který dominuje tereziánskými lustry Preciosy, nedalo a modelku jsme vyzpovídali.

„Nic si z toho nedělám, korunku tady mám já. Radši žádné diskuze už nečtu a snažím se své vítězství užívat plnými doušky. Nebudu si kazit náladu nenávistnými komentáři,“ prozradila nám usměvavá Andrea, na které je vidět, že ji už jen tak něco nezaskočí.

Jen se sami podívejte na celý videorozhovor s novou Českou Miss, která nás bude reprezentovat celý rok. Udělejte si o Andree obrázek sami, ale tahle holka ještě bude mít pořádně ostré lokty, i když se nezdá…

Související články

Další články