Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ROZHOVOR PRO EXTRA.CZ! Mike Pán přiznal: Ano, řídil jsem pod vlivem alkoholu! Jak z průšvihu ven?

Jeho videa patří k nejsledovanějším na českém internetu. Ovšem jejich obsah rozdělil národ na dva tábory - jedni mu fandí, druzí s ním jednoznačně nesouhlasí. Řeč je o provokatérovi a youtuberovi Miku Pánovi, který se snaží strhávat pozornost tím, že uráží úřední osoby a páchá přestupky, ze kterých vždy vyvázne bez úhony... Teď otevřeně přiznal ve videorozhovoru pro eXtra.cz, že dokonce řídil opilý. Jaký je názor advokáta Tomáše Maxy, který byl k rozhovoru přizván?

Drzý mladík patří rozhodně k těm, kteří umí zaujmout a neštítí se ve svých videiích, o nichž tvrdí, že v nich školí strážníky, policisty a veřejnost o zákonech, jít klidně za mantinely slušného chování. Redakce eXtra.cz si kontroverzního youtubera pozvala na videorozhovor, ke kterému byl přizván špičkový advokát přes dopravu Tomáš Maxa (obhajceridicu.cz).

Kdo si myslí, že Mike Pán je za každých okolností drzým floutkem, není tomu tak. Během rozhovoru se choval v mezích a v konfrontaci s advokátem bylo patrné, že když znáte zákony, Mike si toho moc nedovolí.

Podívejte se na videorozhovor a jistě sami uznáte, že Mike není zase takový PÁN, jak ve svých videoblocích vystupuje.

Související články

Další články