Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rozhovor o cestě za svým snem: V sedmi letech byla poprvé na mole s Monikou Žídkovou, dnes má titul Miss Motorsport

Rozhovor o cestě za svým snem: V sedmi letech byla poprvé na mole s Monikou Žídkovou, dnes má titul Miss Motorsport
Zdroj: eXtra.cz
Rodačka ze Strakonic Michaela Haladová se stala vítězkou patnáctého ročníku Miss Motorsport a eXtra.cz s ní několik měsíců poté udělalo rozhovor o její cestě za vítězstvím.

Míšo, ty jsi vyhrála titul Miss Motorsport, co tě vedlo k tomu, se přihlásit?

Určitě nějaká nová zkušenost, nové kontakty, noví známí, možná i lukrativní ceny, které jsou v Supermiss nebo Miss Motorsport úžasné.

Měla jsi už nějaké zkušenosti s modelingem, nebo jsi šla úplně do neznáma?

Určitě měla. Já se věnuji modelingu už od svých devíti let, kdy jsem chodila za ruku přehlídky s Monikou Žídkovou a rozjela jsem svoji kariéru v soutěži Miss mléko. Tím jsem právě v devíti letech zahájila kariéru v modelingu tady v České republice.

S takovými zkušenostmi jsi čekala vítězství?

Tak můj titul Miss Motorsport vzešel ze soustředění, které bylo týden před finále. Při samotném finálovém večeru se rozhodovalo už jen o Supermiss. Na soustředění, na kterém jsme byly, jsme dostávaly různé úkoly, například jsme měly soutěž v jízdě v motokárách, byly tam také jazykové znalosti nebo i taneční. Na základě sedmi disciplín jsme sbíraly body a ta dívka, která měla nejvíce bodů, se stala vítězkou. Byly jsme tam asi tři čtyři žhavé kandidátky, ale nevěděly jsme do poslední chvíle, která z nás má nejvíce hlasů. Takže jsem věděla, že ta možnost vyhrát titul tady je a je reálná, ale rozhodně jsem s tím nepočítala najisto.

Jak velká byla rivalita mezi modelkami, které všechny touží vyhrát?

Letos se sešla naprosto fantastická parta. Byly to všechno holky modelingem protřelé. Vznikla některá přátelství.

Na začátku jsi říkala, že jedno z lákadel pro přihlášení se do soutěže byly hodnotné ceny. Co jsi vlastně dostala?

Největší radost mám z nádherného červeného skútru značky Honda. Je vážně hezký, má na sobě nápis Miss Motorsport, takže každý bude vědět, kdo na něm jezdí.

Jela jsi už někdy na skútru? Budeš ho umět řídit?

Jo, jo. Umím jezdit, určitě nebude stát nikde zaprášený v garáži, já jsem si dokonce chtěla letos v létě skútr pořídit, takže ten, co jsem od Hondy vyhrála, nebude stíhat!

Soutěže krásy SUPERMISS a MISS MOTORSPORT pořádají společnosti Super Production a Motorsport Vavřinec. Určeny jsou pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého také umí.

O castinzích pro příští ročník vás bude opět informovat eXtra.cz, které je mediálním partnerem soutěže.

Související články

Další články