Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

ROZHOVOR: Kateřina Kristelová prozradila, čeho se ve vztahu BOJÍ. A co jí denně Tomáš KUPUJE!

Kateřina si užívá své období, kterému říká štěstí…
Zdroj: profimedia, Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Kateřina Kristelová nám poskytla exkluzivní rozhovor, ve kterém shrnula, jak to má se svojí láskou Tomášem Řepkou! Soukromé fotky nechybí...

Moderátorka pořadu Aféry na TV Barrandov Kateřina Kristelová (37) momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších období ve svém životě. Do jejího srdce vstoupil nový muž, bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43) a obrátil jí život vzhůru nohama!

Dříve Kateřina žila hektický život, kdy bojovala za každou práci, měla málo času na rodinu, starala se úplně sama o svoji milovanou dceru Claudii a nikdy svůj každodenní boj nevzdala. Je to jedna z mála žen českého showbyznysu, která si může říkat matka lvice. To, co dnes sklízí, si poctivě zasela a rozhodně nikdo jí nezametal cestičku předem.

Podobné to měla moderátorka také ve svých milostných vztazích. O těch minulých se toho napsalo tolik, že snad už nemá ani cenu je dále připomínat. Pak přišel Tomáš. Ten tvrďák ze Sparty, který na první pohled působí jako cholerický blázen (hlavně na hřišti). Podle Kateřiny je opak pravdou, a to jí nakonec odemklo srdce

Kateřino, víme, že momentálně prožíváš zamilované období. Mohla bys nám ho nastínit?

“Užíváme si takovou tu první velkolepou fázi randění, kterou nechci ničím přerušovat, takže chceme být každý ve své domácnosti a přespávat u sebe, kdy se nám chce, a sžívat se postupně. Myslím, že v dnešní době mají páry tendenci strašně rychle zajet do dennodenní rutiny, rychle spolu žít, sdílet všechny problémy atd… Přitom to první období je nejhezčí a dává víru v horších kapitolách, že to zase hezký bude, takže si ho nechci nikým nechat vzít,” básní o svém vztahu Kateřina.

A co váš společný čas ve volném čase?

“Samozřejmě jezdíme na výlety, navzájem se překvapujeme a Tomáš mi nosí pokaždý kytky.”

Doufáme, že to této dvojici vydrží pokud možno co nejdéle. Hodně štěstí!

Související články

Další články