Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ROZHOVOR: Jiří Krampol promluvil pro EXTRA o kolapsu své manželky

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Stav manželky herce Jiřího Krampola (80) Hanky Krampolové (57) byl ve čtvrtek velmi vážný. Skončila v péči lékařů na jednotce intenzivní péče v tuniském městě Sousse. Oblíbený herec a moderátor eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor o jejím kolapsu.

Objevily se informace, že jste Hanku na pokoji našli v dosti špatném stavu. Měla se dusit… My jsme byli normálně na večeři, sedli jsme si a Hanka mi řekla, že jí je špatně a šla na pokoj… Přišel jsem za ní za pět minut, lehli jsme si a pak se probudila a řekla mi, že jí je hodně špatně. Řekl jsem to na recepci a převezli jsme ji autem na soukromou kliniku, kde ji lékaři umístili na jednotku intenzivní péče.

Jaká vyšetření jí lékaři dělali? Běžné jako EKG, měřili Hance tlak, vzali jí krev. Všechny testy naštěstí dopadly dobře. Celková diagnóza je slabost a nechutenství… Snědla rohlík a vyzvracela to, tak se to projevovalo.

Jaké bylo vaše setkání, když jste se dozvěděl v sobotu, že jí je mnohem lépe? Byl jsem rád… Usmívala se a vynadala mi, že jsem ji nechal v nemocnici.

Přestane Hanka kouřit? Bude to muset omezit na deset cigaret denně, takové je nakázání od lékařů.

Kdy ji propustí z nemocnice zpět? Myslím, že v neděli, nejpozději v pondělí a těší se, až se půjde vykoupat. Říkala, že si chce ještě užít sluníčka. A slíbila mi, že bude jíst už pravidelně. Jsem rád, že se o nás vedení Fantasy Travel nadstandardně postaralo, a to třeba kvůli pojištění, ale i dalším službám.

Související články

Další články