Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rozhořčení i standing ovation v SuperStar 2021: Hotelový host chtěl na soutěžící zavolat policii

Porota SuperStar2021.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
SuperStar

V SuperStar na TV Nova jde čím dál tím víc do tuhého. Po „supervýběru“ se tentokrát museli zpěváci poprat s duety. Postoupit do semifinále mohli jen ti nejlepší. Ačkoliv se ne všem vystoupení zadařilo na 100 % procent, našli se tací, kteří dohnali nekompromisní porotce k slzám dojetí a dokonce standing ovation.

Romantika na pódiu

O pořádnou dávku romantiky se postarali Natálie Zbuzková a Michal Nováček, kteří dostali krásnou písničku Say Something od A Great Big World a Christiny Aquilery. Dvojice si duet nacvičila poctivě a rady koučky si vzala k srdci. Ačkoliv spolu pár ve skutečnosti není, během vystoupení vypadali jako zamilované hrdličky. „Bylo to velmi jemný a něžný,“ ohodnotila výkon Patricie Pagáčová. „Děkuji za krásné feelingy,“ řekl dvojici Marian Čekovský.

Rozhněvaná koučka

Některým soutěžícím po dobu soutěže narostl hřebínek a začínají mít hvězdné manýry. Jednou takovou byla v dnešním přenosu Angelika Sofie Selepková, která vystupovala s Terezou s písní Stronger od Kelly Clarkson.

Angelika se rozhodla ignorovat rady hlasové koučky Jany Daňové a navíc měnila píseň podle sebe. Na spoluzpěvačku Terezu nebrala žádné ohledy, a tak musela Jana zasáhnout. „Nevymýšlej, já jsem hlasový kouč,“ řekla rázně Jana. „Byla jsem ráda, že Janka zakročila,“ řekla v zákulisí sympatická Tereza.

Holky sice daly do zpěvu hodně, ale porota nadšená nebyla. „Já jsem trošku zklamaný,“ řekl Paľo Habera. „Na postup do semifinále to za mě rozhodně nebylo,“ podotkl Leoš Mareš. A i ostatní porotci s nimi souhlasili. Nakonec do dalšího kola nepostoupila ani jedna z dam.

Sprcha od hotelového hosta

Sodu dávají zpěvákům většinou jen porotci, tentokrát se do jedné z dvojic pustil hotelový host. A proč? Ludvík Hušek dostal za úkol v šest ráno vzbudit Mariettu Marekovou. Tak dlouho jí klepal na dveře, až nakonec Mariettu vytáhl z postele.

Oba pak museli trénovat na hotelové chodbě, což se zase nelíbilo jednomu z hostů. Ten na čerstvě probuzenou dvojici vyběhl a nadávkami nešetřil. „Můžete sakra držet klapačky?“ rozhořčil se. Dokonce chtěl na štáb a dva účastníky soutěže zavolat policii. Situace se však naštěstí rychle uklidnila.

Před porotu mladá dvojice předstoupila s písní Everything burns od Bena Moodyho a Anastacii. „Udělali jste pro to maximum, aby to dopadlo, ale vlastně se to nepovedlo,“ řekla Monika Bagárová. „Na mě to působilo, že si jedete každej svoje,“ prohlásila Patricie Pagáčová. Do semifinále nakonec postoupila pouze Marietta.

To nejlepší na konec

Říká se to nejlepší na konec a tentokrát to opravdu platilo. Poslední duet, kterého se zhostili Elizabeth Kopecká a Adam Pavlovčin, způsobil u poroty a dalších soutěžících husí kůži. Po dozpívaní písně Hallelujah od Leonarda Cohena se porota neudržela a poděkovala oběma potleskem vestoje.

„Přátelé, to byla síla,“ řekla s úsměvem Pagáčová. „To bylo strašně dobrý. Já bych vás ráda poslala rovnou do finále,“ řekla Bagárová. "Tohle byl úplně profesionální výkon, bez žádného zaváhání,“ zhodnotil vystoupení přísný porotce Habera. Nebylo tedy žádným překvapením, že Elizabeth i Adam postoupili.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy