Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ROZHODNUTO: Ewa Farna má hubenější tělo než redaktorka Markéta Kuča! POZOR, JE TU 2. KOLO ANKETY

Čtenáři eXtra.cz rozhodli, že Ewa Farna má štíhlejší zadek než
redaktorka Markéta Kuča!
+ Dalších 61 fotografií
Včera jste mohli hlasovat o tom, která z holek má lepší zadek. A je tu nové hlasování! Redaktorka eXtra.cz Markéta Kuča se rozhodla, že svou kůži neprodá lacino. Obstojí znovu zpěvačka Ewa Farna (24)? Záleží jen na vašich hlasech!

V redakci eXtra.cz jsme napsali několik článků o úspěšné zpěvačce Ewě Farné (24) (24) a jejím nekonečném souboji s tukem. Fanouškům vadilo, že jsme napsali článek, že Ewa Farna má boky jako skříň. A vyzvali redaktorky eXtra.cz, ať ukážou zadek. Výzvu přijala Markéta Kuča a ukázala prdelku – tady se na její zadek můžete podívat.

Čtenáře eXtra.cz jsme nechali na našem Instagramu hlasovat, kdo je štíhlejší. Podle čtenářů je štíhlejší Ewa Farna. Markéta Kuča je proti ní koule, kdežto Ewa je podle vás tak hubená, že by si měla dát pozor na hrozbu anorexie. Jednoho z hlasujících vybereme a ten od nás jako cenu dostane nové brýle.

Je tu ale druhé kolo. A opět rozhodnou jen vaše hlasy. Pozorně se podívejte na obě dívky a napište nám, která z dívek má lepší šaty. Vyhraje opět Ewa Farna? Nebo se Kuča vrátí do hry?

Mohlo by vás zajímat

Další články