Když Angelina ohlásila rozvod s hollywoodským krasavcem, tak ta zpráva otřásla celým světem. Fanoušci hvězdného páru netrpělivě čekali, co se bude dít, jestli se porvou do krve. Hlavně co se jejich dětí týče, přeci jen oba na šesti potomcích dost lpí. Jenže to vypadá, že herec se bude muset smířit s tím, že se na výchově už podílet nebude.

„Můžeme potvrdit, že se obě strany dohodly na tom, že děti budou výhradně v péči matky. V souladu s touto dohodou bude šest dětí u matky a nadále budou docházet na dohodnuté terapeutické sezení s otcem. Takový postup byl doporučen i odborníky s ohledem na děti,“ sdělil mluvčí herečky.

Sám Brad se odmítl k celé záležitosti vyjádřit, možná už teď zkouší udělat nějaké právní kroky, které by zabránily tomu, aby jen Angelina s armádou chův vychovávala jejich rozmazlené dětičky.

Ale celé předběžné rozhodnutí možná vzniklo po incidentu, co měl mít Pitt s nejstarším Maddoxem, kdy došlo k hádce a dokonce i k nějaké té facce. Teď se bohatý lamač ženských srdcí bude muset smířit s tím, že prcky jen tak neuvidí. Snad je zatím Angie nepoštve proti němu.