Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ROZHODNUTO! Děti Angeliny a Brada zůstávají s herečkou. S tátou se můžou vidět jen u psychologa!

Jejich školka zůstává zatím u Angeliny.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Vypadalo to na obrovskou válku, kdy se herečka Angelina Jolie (41) a Brad Pitt (52) budou krutě soudit o jejich šest dětí. Jenže už je rozhodnuto. Herečka bude ratolesti vychovávat, zatímco jejich táta je bude moct vídat jen na terapeutických sezeních. Co na to říká sám herec?

Když Angelina ohlásila rozvod s hollywoodským krasavcem, tak ta zpráva otřásla celým světem. Fanoušci hvězdného páru netrpělivě čekali, co se bude dít, jestli se porvou do krve. Hlavně co se jejich dětí týče, přeci jen oba na šesti potomcích dost lpí. Jenže to vypadá, že herec se bude muset smířit s tím, že se na výchově už podílet nebude.

„Můžeme potvrdit, že se obě strany dohodly na tom, že děti budou výhradně v péči matky. V souladu s touto dohodou bude šest dětí u matky a nadále budou docházet na dohodnuté terapeutické sezení s otcem. Takový postup byl doporučen i odborníky s ohledem na děti,“ sdělil mluvčí herečky.

Sám Brad se odmítl k celé záležitosti vyjádřit, možná už teď zkouší udělat nějaké právní kroky, které by zabránily tomu, aby jen Angelina s armádou chův vychovávala jejich rozmazlené dětičky.

Ale celé předběžné rozhodnutí možná vzniklo po incidentu, co měl mít Pitt s nejstarším Maddoxem, kdy došlo k hádce a dokonce i k nějaké té facce. Teď se bohatý lamač ženských srdcí bude muset smířit s tím, že prcky jen tak neuvidí. Snad je zatím Angie nepoštve proti němu.

Související články

Další články