Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rozhodně lepší pohled než na Koháka: Topmodelka Karolína Kurková zasedne v porotě Tváře!

Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
V sobotu večer uvidí diváci první díl show Tvoje tvář má známý hlas. Osm zbrusu nových soutěžících se tento večer převtělí do osobností světové i české populární hudby. Moderátor Ondřej Sokol opět uvede osm výkonů a naprosto precizních masek.

Diváci se můžou těšit i na několik překvapení. Do jednoho z dílů usedne do poroty světově známý host. Půjde o nádhernou supermodelku Karolínu Kurkovou, která proslavila Českou republiku po celém světě.

„Já tuhle show miluji, takže jsem hrozně moc ráda, že jsem tu mohla být. Vidět všechno živě je opravdu neskutečné, moc jsem si to užila. Já se na to dívám i se svými syny a ten starší dokonce tančí u televize. Takže celá naše rodina je fanoušky této show,“ prozradila Karolína.

„Karolína Kurková je skvělý člověk. Potkali jsme se v Karlových Varech. Show znala, a dokonce si pamatovala některá vystoupení, což bylo neuvěřitelné. Povedlo se nám najít termín a pak už jsme se na ni jen moc těšili. A byla úžasná,“ říká kreativní producentka Simona Matásková.

Vystoupení Leony Machálkové, Tomáše Matonohy, Anety Krejčíkové, Dalibora Gondíka, Bereniky Kohoutové, Jana Maxiána, Jitky Boho a Jana Kopečného, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely, diváci uvidí už v sobotu 2. září od 20:20 na Nově.

Související články

Další články