Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rozhodla jsem se jít vlastní cestou: Veronika Kopřivová po rozchodu řekla, jak to má s Jágrem

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
vztah
To, co eXtra.cz ví již delší dobu, bylo nyní potvrzeno z obou stran. Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (28) kápli božskou a přiznali, že už nějakou tu dobu netvoří pár. Po slovech Jágra o tom, že jsou od sebe a můžou si oba dělat co chtějí, promluvila i Veronika. Sdělila i to, jaký vztah má se svým bývalým partnerem po rozchodu.

Informace naší redakce o tom, že vlak vztahu Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové už před časem dojel na konečnou, potvrdil sám hokejista "S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme, každý z nás si tedy může dělat, co chce. Tuto informaci jsme nezveřejňovali, protože je to čistě naše soukromá věc," sdělil. Po jeho slovech se k velkému kroku odhodlala i Kopřivová.

Vyjádření někdejší profesionální hokejové přítelkyně bylo podobné tomu Jágrovu. "S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou," popisuje Veronika. Prozradila ale i to, jaký vztah mezi sebou bývalé hrdličky mají nyní, když se rozešli. "Každý z nás už má svůj život, ale vycházíme spolu a vzájemně se respektujeme," uzavřela. Celé vyjádření naleznete v galerii.

Související články

Další články