Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

ROZHAZUJE, KDE SE DÁ: Krásná Dominika Cibulková nejdříve utratila miliony za dovolenou, nyní si jen tak pro radost koupila hned 7 diamantových prstenů!

Holt, když na to má.
+ Dalších 6 fotografií
Ta si tedy umí žít. Slovenská tenistka si po úspěchu na Turnaji mistryň dělá radost pořádným luxusem. Nejprve strávila dovolenou ve snobském resortu na Maledivách a teď si ještě pořídila diamant. A ne jeden, rovnou sedm, proč taky troškařit!

Má za sebou nejlepší sezonu v kariéře, usadila se v elitní desítce a také vyhrála prestižní Turnaj mistryň. Dominika Cibulková (27) si za svůj největší triumf dosavadní kariéry připsala odměnu ve výši 50 milionů.

Svoje těžce vydřené peníze nyní utrácí možná až nesmyslně rychle. Nejprve si společně se svým manželem dopřála dovolenou ve snobském resortu na Maledivách, a aby toho nebylo málo, tak si udělala i výlet do jednoho z nejdražších šperkařství.

Tam si nemohla vybrat jen jeden diamantový prsten, a tak si jich vzala hned sedm, proč taky ne, když na to má. Otázkou je, jak využije takový počet šperků, navíc když všechny vypadají stejně kýčovitě. No evidentně bude muset hned zkraje nové sezony zase nějaký ten turnaj vyhrát, jinak se jí začne její konto povážlivě tenčit…

Mohlo by vás zajímat

Další články