Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Rozhádaní jako tátové: Nedvědovi mladší končí se spoluprací, padají slova o policii i psychiatrii

Honza Nedvěd mladší, Honza Nedvěd a František Nedvěd mladší hrají spolu.
Zdroj: Se souhlasem Honzy Nedvěda a Františka Nedvěda mladších
+ Dalších 7 fotografií
KRIZE

Nedávno se sice Františkovi a Honzovi Nedvědovým mladším, synům slavných otců, povedl majstrštyk, když legendárního Honzu Nedvěda (75) po letech v ústraní vytáhli zpět na pódia, ale společné hraní jim stejně jako před lety jejich slavnějším příbuzným dlouho nevydrželo. Nesnesou se a musí spolu ukončit spolupráci. Proč, o tom se v rozhovorech pro eXtra.cz přou.

Honza Nedvěd mladší: Za vše může žena

Vše odstartovalo prohlášení Honzy Nedvěda mladšího na Facebooku, v němž konec synů Nedvědů odůvodnil láskou Františka. Renata Likusová dělala dvojici manažerku, avšak podle Honzy neprofesionálně.

„Táhne se to asi týden. Fandovi jsem říkal, že Renata, která měla být naší manažerkou, je neprofesionální. Na vystoupení nebyly připravené ani židle nebo pásky pro vstup. Neumí se v tom pohybovat, vše bylo amatérské, i její jednání s pořadateli. Musí se s nimi mluvit slušně. Ať se milují do konce života, ale manažerkou nemůže být,“ vysvětlil eXtra.cz Honza Nedvěd mladší.

„Fanda podle mě ze sebe potřebuje sejmout Renatu, kterou miluje, a nedokáže ji ze sebe setřást. Jakmile si vůči ní někdo dovolí říci kritiku, tak má u Františka konec,“ myslí si.

„Teď nekomunikuje, nereaguje. Nechci mu ubližovat, chci mu pomoci, jen nevím jak. Hráli jsme první ligu, a připadá mi, že to neunesl. Budu se snažit to s ním ještě vyřešit,“ přidal pro eXtra.cz Honza Nedvěd mladší.

František Nedvěd mladší: Velký stres

František Nedvěd mladší vlastně základ vyjádření Honzy ani nepopírá, ale naznačuje, že za Renatou bude stát stůj co stůj.

„Nechci to komentovat a rozebírat. Něco se stalo, ale nemá cenu to řešit přes média. Jen už nehodlám dál pokračovat. Honza mé přítelkyni vyčítá spoustu věcí, ale ty vůbec nejsou pravda, a to mě štve ze všeho nejvíc,“ naznačil naší redakci jádro problému.

Stojí za námi celá rodina včetně strejdy Honzy. Šli jsme do toho rizika s tím, že se tohle může stát. Ale vážně se k tomu nechci vyjadřovat. Zbytečně by se to rozmazávalo. Řeknu vám jen to, že toho mám plné kecky. Jsem z toho, co se děje, doslova na prášcích, chystám se ke své doktorce, a pokud to bude nutné, zůstanu i v nemocnici,“ připomíná svá dřívější slova pro eXtra.cz, že se dlouhodobě léčí na psychiatrii.

Naděje na uklidnění?

Se situací to ale nemá prý nic společného, ta spíš údajně zhoršuje jeho psychické zdraví.

Během úterý se na Facebooku Honzy Nedvěda mladšího objevila nadějná informace.

„Dobrá zpráva je, že jsme si s Fandou tak trochu promluvili po telefonu. Situaci řešíme a doufám, že i vyřešíme. Držte nám oběma palce,“ psal Honza. Zpráva naznačuje, že by se spor mohl urovnat, ale tak to prý není.

Jsem rozhodnutý dojet nasmlouvané koncerty, pak budu dál jezdit se svou kapelou. A tím to pro mě končí. Nehodlám v tom pokračovat, protože by se to dřív nebo později opakovalo. Šance na urovnání tam podle mě není. Štve mě to kvůli fanouškům, ale nedá se nic dělat,“ myslí si František.

Trestní oznámení

Redakce eXtra.cz nakonec hovořila i s ženou, která má být jablkem sváru.

„Nejsem si úplně jistá, jestli se k tomu v tuhle chvíli chci vyjadřovat. Z mého pohledu by se to nemělo řešit tak, jak to Honza dělá. Jeden den to dá na Facebook, druhý den se omluví, za půl hodiny je to zase jinak. Můžu říct jen to, že za svou prací si stojím a vím, že jsem žádnou chybu neudělala. Reálně zvažuji trestní oznámení za pomluvu,“ doplnila pak pro eXtra.cz Renata Likusová s tím, že situace jejímu Františkovi velmi ubližuje.

„Poslední informace byla, že se Honza ozval, že se omluví Frantovi i mně, svoje chování měl vysvětlovat tím, že byl ve špatném psychickém rozpoložení a ve stresu. František se s ním ale odmítl sejít. Sama se od toho už distancuji, ustoupila jsem a ukončila spolupráci s Honzovou společností Nedvěd Production,“ přibližuje napjatou situaci.

Těch jeho výbuchů bylo víc, minulý týden došlo k poslednímu z nich. Byly tam útoky proti mé osobě, ale nesouviselo to vůbec s prací. Zkoušky probíhaly u tety Lídy, kam chodil i Honza Nedvěd starší,“ dodala.

Vypadá to tak, že pánové dokonale kráčejí ve šlépějích svých otců...

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy