Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Rozhádané trio 3v1: Dámy se oslovují krávy a nedohodnou se ani na vánočním pečení

Zábavné trio 3v1.
Zdroj: Se souhlasem Nikol Štíbrové
+ Dalších 14 fotografií
soukromá konverzace

Známé trio 3v1 umí pobavit celý internet. Bylo velkým šokem, když dámy oznámily, že po dlouhých sedmi letech končí svůj pořad na Evropě 2. Velkou roli sehrál nedostatek času. Nyní na svých sociálních sítích odkryly soukromou konverzaci, která je vskutku zajímavá. Chvilku si na sebe neudělají ani v soukromí. 

Trio ve složení Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb a Martina Pártlová bylo vždy považováno za nerozlučné. O to větším překvapením bylo, když dámy oznámily konec svého pořadu na Evropě 2. Čas si na sebe nemohou udělat ani v pracovních záležitostech, ale ani v těch osobních, což je patrné z konverzace, kterou sdílely na Instagramu.


Ve skupině, kterou mají nazvanou "Krávy", se nemohou dohodnout na termínu, kdy by společně upekly vánoční cukroví. Zdá se, že Arichteva a Pártlová nemají ve svém kalendáři jediný den volný. "Vy jste vytížený, kurde," komentuje Leitgeb. "Nevím. A takhle to máme furt. To nevím, co na ten vánoční stůl teda dám, když nebudou naše připálený rohlíky a ty děsně alkoholický koule," pokračuje s humorem Nikol.

Trio 3v1 ukončilo svou show

O konci jejich late night show, která se na Evropě 2 těšila velké oblibě, informovaly prostřednictvím sociálních sítí. "Po těch sedmi krásnejch letech jsme si uvědomily, že už jsme vám řekly všechno, co jsme chtěly, a že je dobrý umět včas skončit. Ať nehloubíme dno víc, než je třeba. A že my ho hloubit umíme! Díky Evropě 2 za všechno, zejména za toleranci a trpělivost,“ napsaly.

Rozhovor s Veronikou Arichtevou:


Ačkoliv samotné aktérky tvrdí, že za ukončením jejich pravidelné relace stojí zejména časová vytíženost a mateřské povinnosti, v kuloárech se šušká, že za to mohou rozepře mezi Nikol Leitgeb a Veronikou Arichtevou, a to kvůli odlišným názorům na výchovu dětí. Trio však veškeré tyto spekulace odmítá a stojí si za tím, že pouze nemají tolik času jako dříve. Hádky mezi sebou občas logicky mají, ale to spíše svalují na to, že to jsou zkrátka typické ženské.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy