Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rozešli se už před několika měsíci! Kamarád Rytmuse prozradil detaily krachu velké lásky…

Pár oznámil rozchod.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 37 fotografií
Mezi blízkými kamarády slavného hudebního páru - Dary Rolins (45) a Rytmuse (41) - se o rozpadu velké lásky již několik týdnů šuškalo. Pár krach sedmileté lásky teď oficiálně oznámil. Redakce eXtra.cz získala informace o tom, co se mezi nimi v posledním období dělo. A nic hezkého to rozhodně nebylo...

Rytmus v poslední době hledal podle slov blízkého kamaráda únik z domácnosti, kde se temperamentem nešetřilo. „Často se už hádali. Byla v tom ponorka. Každý měl jiný pohled na život a často se názorově rozcházeli. Svým způsobem to ukončili už před časem. I proto se Rytmus začal více věnovat sportu,“ řekl eXtra.cz Rytmusův kamarád.

Podle něj už poslední měsíce předznamenávaly, že se krize ještě prohloubí. „On jezdil sám na dovolené a raději trénoval box. Našel v tom něco, co u Dary ztratil. Bylo tam v poslední době hodně zlého, měli se plné zuby. Čí to ale byla větší chyba? To nejde takhle říct. Bylo to vzájemné,“ pokračoval Rytmusův kamarád, jemuž se oblíbený hudebník několikrát svěřil.

Jejich láska skončila dávno, i když se oba snažili svůj vztah zachránit. „V poslední době šlo spíše o zvyk. O lásce se nedá mluvit,“ dodal kamarád, který si z pochopitelných důvodu nepřál být jmenován, s tím, že si nemyslí, že by se k sobě Dara s Rytmusem ještě někdy vrátili.

Související články

Další články