Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rozešla se s partnerem a prožila si peklo: Hlavou jí mlátil o zem na zastávce

násilí
Rozchod, na který jen tak nezapomene... Své o tom ví devětadvacetiletá žena z České Lípy, která prožila hotové peklo. Mladá matka podala na muže několik trestních oznámení kvůli fyzickým útokům. Rozpory expartnerů vyústily v pondělí, kdy agresor na svou oběť číhal venku a následně ji napadl.

„Poté, co doprovodila potomka do školy, na ni odvržený muž zaútočil znovu u autobusové zastávky. Křičel, mlátil jí hlavou o zem, o plakátovací plochu a častoval ji těmi nejhrubšími nadávkami,“ popsala dramatické chvíle městská policie na svém Facebooku.

Incident se stal okolo osmé hodiny ráno. A přihlíželi mu na ulici další lidé. „Bohužel kromě jediné ženy se nikdo nevydal napadené pomoci ani nezavolal některou z tísňových linek. Až žena v autě vyjela ke škole, kde upozornila strážníka na to, co se děje,“ popsal mluvčí městské policie s tím, že když agresor strážníka uviděl, přestal ženu mlátit.

Skončila v neschopnosti

„Vzhledem k charakteru útoku strážník přivolal hlídku Policie České republiky a kvůli zdravotním potížím ženy i zdravotnickou záchrannou službu. Na útočníka už je podaných několik trestních oznámení, která mají v rukách policisté,“ dodal mluvčí s tím, že stav ženy si vyžádal pracovní neschopnost.

Související články

Další články