Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rozepře v královské rodině: Meghan s Harrym se odtrhnou od Kate a Williama

+ Dalších 22 fotografií
hádky?
Královské páry si půjdou každý vlastní cestou. Meghan Markle (37) s princem Harrym (34) se mají odtrhnout od společné charity, ve které působí s druhým královským párem, princem Williamem (36) a Kate Middleton (37).

The Royal Foundation je společná nadace královských párů ze Sussexu a z Cambridge. Podle nejnovějších informací webu The Sun se však královské páry rozdělí.

Konkrétně Meghan Markle (37) a princ Harry se rozhodli jít svou vlastní cestou a z charity odstoupit. Charita byla založena Harrym a budoucím králem Williamem v roce 2009. V roce 2011 se připojila Kate Middleton a organizace sklidila spoustu úspěchů. Loňským rokem se nakonec připojila i Meghan.

Nicméně Meghan a Harry chtějí dělat věci jinak. Chtějí více flexibility v komerci. Názory obou párů se rozcházejí, a proto se „úžasná čtyřka“ rozpadne. Nebylo to zatím oficiálně oznámeno, ale očekává se, že příští zasedání správní rady Královské nadace dne 19. června toto rozdělení potvrdí.

Mohlo by vás zajímat

Další články