Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Rozdýcháte to? Tady je 6 nejbizarnějších fotek úchylného fotografa Terryho Richardsona!

Terry vždycky uměl diváky zvednout ze židle.
Zdroj: Terry Richardson
+ Další 2 fotografie
Terryho přítelkyně bude každým dnem rodit a on svou milou před porodem zvěčnil. Zapomeňte na kýčovité fotky budoucích maminek u rozkvetlých keříků, vedle kterých je partner něžně drží za bříško. Jeho přítelkyně Alexandra "Skinny" Bolotow pózuje v jednoduchém spodním prádle a ukazuje prostředníčky. Zřejmě má těhotenství s dvojčaty už plné zuby a nemůže se dočkat, až budou děti venku.

A to není jediná kontroverzní fotka tohoto fotografa. Vlastně ten největší bizárek vám na našich stránkách ani nemůžeme ukázat. Jeho nejšílenější fotky jsou plné penisů, rozevřených klínů a náznaku koitu s ovcí.

Proto se musíte spokojit aspoň s těmi decentnějšími, ale i tak to stojí za to. I když fotograf čelí několika obviněním, že zneužíval a obtěžoval modelky, dveře se u něj netrhnou. Všichni, co něco znamenají ve světě šoubyznysu, musí mít jeho fotku.

Proto takhle fotil skoro všechny Kardashianky, rebelku Miley Cyrus (23), zpěvačku Ritu Oru, která rovnou ukázala prsa, nebo nestydatou Lady Gagu (29). Jeho fotku chce do portfolia každý, ale modelky pak musí počítat s tím, že je donutí dělat pěkně úchylné věci.

Brzy bude ale taťka, tak se jeho pohled na fotky třeba změní. Nebo ne a za chvíli se dočkáme pěkně ujetých snímků mimin.

Související články

Další články