Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rozdováděná Tonya Graves na Plesu jako Brno: Promluvila o přátelství s Darou Rolins

Zdroj: Profimedia.cz, archiv D. Rolins
+ Dalších 23 fotografií
ples jako brno
Tonya Graves (50) to na Plesu jako Brno pořádně roztočila. Na parketu byla jako doma, nechybělo málo, aby tam nechala duši. Zpěvačka je dobrou kamarádkou Dary Rolins (47), takže se někteří lidé dotazovali, proč tam nebyla s ní. Reportérům eXtra.cz to Tonya vysvětlila!

A nebylo to na dlouho, správní fanoušci totiž vědí, že Dara Rolins touto dobou relaxuje na Bali. Ples jako Brno si tak Tonya Graves musela užít i bez ní.

„S Darou jsme stále dobré kamarádky, na tom se nic nemění a ani nezmění,“ řekla eXtra.cz Tonya. Doprovodila by ji, kdyby nebyla na druhé straně zeměkoule? „Jako každý rok touto dobou je na dovolené. Ale ona by stejně asi nešla. Nebo vám připadá jako plesový typ?“ smála se temperamentní zpěvačka.

Graves na ples pozvala Taťána Gregor Brzobohatá (32). „S Taťánou i s jejím mužem Ondřejem jsme také dlouholetí kamarádi, takže já jsem přišla jako jejich host,“ uzavřela.

Na parketu to rozbalila především během vystoupení Aničky Slováčkové (24). Další postřehy z Plesu jako Brno si můžete přečíst tady.

Související články

Další články