Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Rozdováděná Tonya Graves na Plesu jako Brno: Promluvila o přátelství s Darou Rolins

Rozdováděná Tonya Graves na Plesu jako Brno: Promluvila o přátelství s Darou Rolins
Zdroj: Profimedia.cz, archiv D. Rolins
+ Dalších 23 fotografií
ples jako brno
Tonya Graves (50) to na Plesu jako Brno pořádně roztočila. Na parketu byla jako doma, nechybělo málo, aby tam nechala duši. Zpěvačka je dobrou kamarádkou Dary Rolins (47), takže se někteří lidé dotazovali, proč tam nebyla s ní. Reportérům eXtra.cz to Tonya vysvětlila!

A nebylo to na dlouho, správní fanoušci totiž vědí, že Dara Rolins touto dobou relaxuje na Bali. Ples jako Brno si tak Tonya Graves musela užít i bez ní.

"S Darou jsme stále dobré kamarádky, na tom se nic nemění a ani nezmění," řekla eXtra.cz Tonya. Doprovodila by ji, kdyby nebyla na druhé straně zeměkoule? "Jako každý rok touto dobou je na dovolené. Ale ona by stejně asi nešla. Nebo vám připadá jako plesový typ?" smála se temperamentní zpěvačka.

Graves na ples pozvala Taťána Gregor Brzobohatá (32). "S Taťánou i s jejím mužem Ondřejem jsme také dlouholetí kamarádi, takže já jsem přišla jako jejich host," uzavřela.

Na parketu to rozbalila především během vystoupení Aničky Slováčkové (24). Další postřehy z Plesu jako Brno si můžete přečíst tady.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy