Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rozdivočelý Dušek ve Varech: Ženy mu skákaly do náruče, tři z nich si odvedl

Jaroslav Dušek se pořádně rozjel.
+ Dalších 6 fotografií
Profesionální propagátor alternativního způsobu života Jaroslav Dušek (57) ukázal na festivalu ve Varech svou pravou tvář. Napil se pár skleniček vína a ženy všech věkových kategorií se na něj začaly lepit jako včely na med. Tři z nich pak s hercem odkráčely neznámo kam.

Jaroslav Dušek může působit dojmem zakřiklého podivína, ale opak je pravdou. Talentovaný herec a proslulý vyznavač alternativního života, který chodí všude bos, to umí ve společnosti pořádně rozjet.

Na karlovarském festivalu se stal hvězdou jednoho večírku. Popíjel víno a přítomné ženy z něj šly do kolen. Doslova mu skákaly do náruče a Dušek, kterého si zaručeně pamatujete z legendárního Pupenda, kde přišel k Evě Holubové s nabídkou kvalitního sexu, se tomu vůbec nebránil.

Zašlo to dokonce tak daleko, že Dušek vzal kramle v doprovodu tří z nich. Doufejme, že žádné nabídky nepadaly a vše zůstalo u pouhého předčítání krásné literatury. Jinak by si to Dušek pořádně zavařil u své ženy Ivety!

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články