Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Rozdivočelá Britney Spears: Přidala bizarní video, na němž leží nahá v posteli a ukazuje téměř vše

Britney Spear se zbláznila.
Zdroj: Profimedia/Koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Nahota

Popová diva Britney Spears (41) přidala na svůj Instagram pořádně bizarní video. Na záběrech, kdy leží v nahá na posteli, si přibližuje mobil k obličeji, dělá zvláštní grimasy a ňadra si zakrývá jen rukou. K tomu přeje svým sledujícím dobré ráno, ačkoliv video přidala večer.

Americká zpěvačka Britney Spears je v posledních letech místo zpěvu známá hlavně svými bizarními výstupy na sociálních sítích. Velmi často totiž přidává taneční videa, na nichž skoro až se šíleným výrazem ve tváři tančí.

Své fanoušky však zásobuje i pořádně peprnými snímky a videy. Tentokrát se natočila na mobil, jak leží nahá v posteli jen s černým chokerem okolo krku a prsa si zakrývá rukou, přidala to celé na Instagram a pro jistotu opět vypnula komentáře. Video bylo přidáno v úterý večer a zpěvačka na něm podivným hlasem přeje ‚Dobré ráno‘.

Memoáry vyvolaly vlnu senzací

„Vím, že spousta lidí nechápe, proč se ráda fotím nahá nebo v nových šatech. Ale myslím, že kdyby je jiní lidé vyfotografovali tisíckrát, popoháněli je a pózovali podle jejich slov, pochopili by, že mám velkou radost z toho, že mohu pózovat tak, jak se cítím nejvíc sexy,“ přiznala před časem, jak napsal web Page Six.

Britney nedávno šokovala veřejnost svými memoáry „Žena ve mně“, v nichž promluvila o svých bývalých vztazích, složité situaci s rodiči i historkách, které se jí během její pěvecké kariéry staly.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy