Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rozdílný pohled na výchovu dětí: V tomto se Meghan a Kate zásadně neshodnou!

Obě ženy mají svůj názor.
Zdroj: archiv
+ Dalších 74 fotografií
Výchova
Obě vévodkyně Kate (37) i Meghan (37) by měly dodržovat královský protokol, i tak se ale najde pár věcí, na kterých se neshodnou. Nejvíce asi ve výchově dětí. V čem se jejich názory na výchovu nejmladších členů rodiny liší?

I když se narodili do královské rodiny, musí dodržovat určitá pravidla. V první řadě ty, které předepisuje protokol a samozřejmě také ty od rodičů. Vypadá to však, že princip výchovy dětí Kate a Williama je v zásadních věcech rozdílných od toho, který zastává Meghan (37) a Harry

Přísná výchova nemine žádnou královskou ratolest a musí si jí projít v královské rodině každý. Představa, že mají královští potomci na růžích ustláno, je mylná Některé věci si nemohou dovolit za žádných okolností.

Princ George (5), princezna Charlotte, princ Louise a nyní nejmladší člen Archie, mají od mala zakázáno hrát společenské hry jako jsou Monopoly, nemohou používat sociální sítě, ani nemohou chodit oblékaní, tak jak chtějí. Také nemohou sedět u stolu s dospělými, pokud neumí používat příbor, vést dialogy s ostatními a výjimka nejsou ani Vánoce.

Kate považuje dobrou výchovu za velmi důležitou, základem je pro ní být chápavá a empatická k dětem. Má ale jasno v tom, jaký přístup zaujme k informačním technologiím pro své děti. Uvědomuje si, že digitální média mají na děti obrovský vliv a vnímá je jako nebezpečné. Právě proto nechce dětem za žádných okolností dávat do ruky mobil nebo tablet. A chce se toho držet co nejdéle.

Meghan má na to ale jiný pohled Jako bývalá herečka, kterou média a sociální kanály v podstatě živily, považuje tento názor za staromódní. Dívá se na to realisticky a připouští, že dnešní děti bez toho ani nedokáží fungovat. Považuje to za jakési spojení se světem a pro děti v tom vidí přínos.

Královský pár si už pořídil vlastní profil na Instagramu a nehodlají v tom bránit ani svým dětem. Meghan se však bude o tomto muset ještě dohodnout s královnou. Ta se v tomto případě přiklání ke Kate. Ukáže čas, jestli Alžběta udělá ve výchově Archieho ústupek.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy