Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rozdělila je svatba: Kate Zemanová a její táta Miloš Zeman řeší manželství pro gaye

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
láska a sex
Kateřina Zemanová a její tatínek Miloš Zeman jsou v názorovém střetu. Kate vždy říkala, že tatínka ctí a respektuje jeho názory. Ten byl zase na svou dceru vždy hodně pyšný. Co je nyní rozděluje? Názor na lásku a manželství homosexuálních páru.

Prezident Miloš Zeman (75) vždy říkal, že homosexuální páry mají právo na lásku a vztah, ale nemají mít právo uzavírat klasické manželství. To je podle českého prezidenta výsadou pro muže a ženu.

Jeho dcera Kateřina (25) je ale názorově jinde. Ta si myslí, že dva kluci (nebo dvě holky) by měli mít právo manželský svazek uzavřít.

"Nezastupuji svého otce, ani nějakou politickou stranu a nemám veřejnou funkci. Ale homosexuály budu podporovat a budu jim pomáhat kdekoliv je potřeba," uvedla Kateřina Zemanová v rozhovoru pro Frekvenci 1. Také dodala, že se bude velmi snažit, aby její otec názor změnil.

A to by se nakonec možná mohlo i podařit. "Jen idiot nemění názory," nechal se v minulosti slyšet Zeman. Stále více se ukazuje, že když je to pro Zemana výhodné, tak i on umí své postoje změnit.

Související články

Další články