Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ROZDÁVEJTE RADOST: 4 dobré skutky, které z vás dělají lepšího člověka!

Rozdávejte radost.
Zdroj: Profimedia.cz
Zamyslete se nad tím, kdy jste naposledy udělali nějaký dobrý skutek? Kdy jste vykouzlili úsměv na tváři druhých a cítili se potřební? Věřte v pozitivní energii, která vám dá přesně to, co vysíláte vy. Máme pro vás 4 nápady na dobré skutky, které z vás udělají lepšího člověka.

Pokud věříte na karmu, pak rozhodně dobrými skutky nešetříte. Věřte, že to, co dáváte, také přijímáte. Jde o energii, kterou nijak neoblafnete, a proto musíte dobro konat nezištně a od srdce upřímně. Staňte se lepším člověkem a konejte dobré skutky, jde o maličkosti, které vám neublíží a ostatním moc pomůžou. Máme pro vás nápad na 4 dobré skutky.

1. Úsměv

Úsměv vás nic nestojí a ostatním dokáže zpříjemnit den. Pokud na vás na ulici, v obchodě nebo v autobuse někdo kouká nebo se vám zdá smutný, nebojte se na něj usmát a věnovat mu vlídný pohled. Úsměvem pomůžete i cizím lidem, kteří si na okamžik nepřijdou na vše sami.

2. Darujte krev

Pokud vám to váš zdravotní stav umožňuje, neváhejte pomoci, kde je to opravdu potřeba. Dojděte darovat krev! Uvidíte, že se budete cítit opravdu potřební a vaše krev může pomoci těžce nemocným a trpícím lidem.

3. Prohodit pár slov

Přece by vás neubylo, kdybyste se místo toho věčného spěchání zastavili a prohodili pár slov se sousedkou, starou paní, která často sedává na lavičce, nebo třeba s ubrečenou slečnou na zastávce. Vnímejte okolí, a pokud někdo žadoní o vaši pozornost, dejte mu ji.

4. Pomoc potřebným

Nebojte se pomáhat všude, kde je to potřeba a kde pomoct můžete. Doma máte jistě mnoho oblečení, které nenosíte, jídla, které nestihnete sníst, nebo třeba květin, které by někomu udělaly radost. Pomoc nemusí být vždy veliká, i malý vstřícný krok se počítá.

Související články

Další články