Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rozdala si to s nimi, ale zapomněla jim říct to nejdůležitější!

Zapomněla jim to říct!
Zapomněla jim to říct!

Jede si hezká blondýnka autem napříč Virginií a najednou se jí uprostřed kukuřičného pole porouchá. Protože si s tím neví rady, rozhodne se, že zajde k nejbližší farmě pro pomoc. Farmář se koukne pod kapotu a navrhne: „Víte co, slečno? Teď s tím nic nenaděláme, za chvíli je stejně tma. Přespíte u nás a zítra vás odtáhnu do servisu. Jenom mi slibte, že moje kluky, Frankieho a Johnnyho, necháte na pokoji. Jsou ještě mladí a nezkušení." „Jasně," slibuje blondýna a myslí si: „Přece se nespustím s nějakými venkovskými burany!" Když ale přijedou na farmu, uvidí tam dva mladíky, hezky urostlé a opálené. V noci zaklepe na dveře jejich pokoje a říká: „Tak co, hoši? Chcete, abych vám ukázala, jak to chodí ve světě?"

„Chceme," na to Frankie a Johnny. „Tak dobře," povídá zkušená blondýna „Ale nejdřív si nasaďte tyhle gumové věcičky, nechci otěhotnět. A ne, že si je sundáte!" A tak řádí celou noc, vystřídají snad všechny polohy. Po dvaceti letech si takhle sedí Frankie a Johnny, oba staří mládenci, na verandě a Frankie se zeptá: „Ty, Johnny, pořád myslím na jednu věc. Pamatuješ na tu blondýnku, co se tady jednou před dvaceti lety zastavila a chtěla nám ukázat, jak to ve světě chodí?" „Jasně, že pamatuju." „A vadilo by ti, kdyby byla těhotná?" Johnny se dlouze zamyslí a nakonec prohlásí: „Ne, myslím, že nevadilo!" „Tak co kdybychom si sundali ty gumové věcičky?"

Související články

Další články