Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rozčílený Patrik Kincl po vítězném zápase s "Pirátem": Zakázané hlavičky, chytání rukavic a slova o prasáctví!

Patrik Kincl se stal šampionemstřední váhy Oktagonu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Boj o titul

Vyhrocenější to být nemohlo. Patrik Kincl a Samuel Krištofič nechali v sobotu večer v O2 areně duši. Ačkoliv se “Pirát” neostýchal sáhnout k zakázaným úderům, nebylo mu to nic platné. Po pěti kolech prohrál na body. S porážkou se ale nechtěl smířit a usměrnit ho “take downem” musel na závěr dokonce rozhodčí! 

Tohle byla válka. Ale bez překvapení. Patrik Kincl porazil během turnaje Oktagon 31 v O2 areně na body Samuela Krištofiče a stal se novým šampionem střední váhy. Celý zápas následně Kincl okomentoval během ranního živého vysílání na Instagramu. A právě tam popsal, čím podle něj “Pirát” titulový zápas dehonestoval.

“Padaly tam fauly, které jsem já neměl ze všech zápasů dohromady. Tady to bylo během jednoho kola. Rozhodčí mě varoval, abych na něj nemluvil, ale nechal jsem se ovlivnit. Jednou mě chytil za sportovní trencle, za suspenzor i za spodky. Začal jsem mluvit na rozhodčího a dostal jsem nějaký úder. Byla to moje chyba,” popsal dění v kleci Kincl, který se sám dopustil jednoho úderu mimo pravidla.

Zakázaná taktika

“Chytal mě za rukavice, držel se klece, dostal jsem několik hlaviček. Kromě toho tahání jsem neřekl nic. Nijak extra jsem si nestěžoval. Pak Piráta štrejchnu, to nebyla rána, o suspenzor a on hned utíkal za rozhodčím si stěžovat. Crazy. Mám z toho takovou hořkou pachuť. Vynahrazuje mi to ale tento opasek. Jsem rád, že i s takovým prasáckým zápasem jsem si to dokázal dotáhnout do vítězného konce. Nic mě nebolí, žádný tvrdý úder nepřišel,” dodal Kincl, který se svému soupeři na dálku vysmál, že zápas po taktické stránce vůbec nezvládl. Přiznal totiž, že od začátku měl v plánu zápasit na zemi a vyhnout se tak náhodnému úderu, který by ho případně mohl překvapit.

“Trošku mi to zblajznul i s navijákem. Kdyby z té horní pozice vstal a nechal se postavit do postoje, tak tam by mohl být ten klíč k tomu, aby něco trefil a převrátil zápas na svou stranu. Takhle byl zápas pod mojí kontrolou,” dodal Kincl, který se nyní podle svých slov chce věnovat své rodině.

“Jsem ready se brzy vrátit zpátky. Teď se ale musím věnovat rodině. Žena toho měla na hrbu hodně a musím jí to vynahradit,” vysvětlil nový mistr Oktagonu ve střední váze.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy